اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

بازداشت سارقان پرندگان زینتی در اراک

بازداشت سارقان پرندگان زینتی در اراک

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی از دستگیری 2 نفر از سارقان سابقه‌دار پرندگان زینتی و اعتراف آنها به 6 فقره سرقت در سطح شهرستان اراک خبر داد.

کامیار چهری اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت پرندگان زینتی از منزل افراد مختلف در سطح شهرستان اراک، شناسایی و دستگیری سارق و یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی فراگیر، سرانجام موفق شدند فردی را در این زمینه شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند، افزود: در استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد فرد مورد نظر از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار است.

وی خاطرنشان کرد: با انجام شگردهای خاص پلیسی، متهم به جرم خود اعتراف و بیان داشت که با همدستی و مشارکت دیگر همدستش این سرقت‌ها را انجام داده‌اند.

چهری با اشاره به شناسایی و دستگیری دیگر همدست سارق مذکور یادآور شد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی به 6 فقره سرقت پرندگان زینتی از منازل شهروندان در سطح شهرستان اراک اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی و سرانجام با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند. / فارس 

کپی