اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

هنر نمایی تام کروز 58 ساله درعملیات غیرممکن 7

هنر نمایی تام کروز 58 ساله درعملیات غیرممکن 7
آرزوکیهان

فیلم کوتاهی از تام کروز 58 ساله در حال هنرنمایی در فیلم عملیات غیر ممکن 7 در نروژ هزاران بار از سوی طرفدارانش در فضای مجازی دیده شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی استار، تام کروز به همراه تیم فیلمبرداری در حالیکه روی قطار در حال حرکتی نشسته بسیار موفق به نظر می رسد.

---
---
---
---
---
---

این بازیگر معروف و سرشناس هالیوودی که بدل کار قابلی نیز به شمار می رود تلاش می کند تا صحنه های بدل کاری فیلم هایش را تا جایی که ممکن است خودش انجام دهد.

او با لبخندی که بر لب دارد در مقابل دوربین قرار گرفته و در لباس اکشن خود به خوبی نقش آفرینی می کند.گفتنی است که به دلیل شیوع کرونا در ایتالیا و نروژ فیلمبرداری و تولید عملیات غیر ممکن 7 در  مارس به مدت 5 ماه به تاخیر افتاد و باعث شد تا اکران فیلم به نوامبر 2021 موکول شود.

به گفته رسانه های نروژی تام از شروع دوباره فیلم برداری بسیار خوشحال و هیجان زده است. در این فیلم پرهیجان تام در صحنه های شگفت انگیزی چون چتربازی ، پرش با موتور سیکلت و راه رفتن روی قطار در حال حرکت حضور داشته است.

تام کروز 58 ساله به دلیل اصرار بر انجام اکثر شیرین کاری های دقیقش در فیلم ها شهرت جهانی یافته است.

با این حال بازیگران فیلم و گروه فیلمبرداری مجبورند تا دو آزمایش ویروس کرونا را طی 48 ساعت پس از ورود به نروژ انجام داده و بررسی های دقیق بهداشتی روزانه را پشت سر بگذارند تا بتوانند صحنه های مورد نظر خود را به موقع فیلم برداری کنند.

تام کروز 58 ساله درعملیات غیرممکن 7

کپی