اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

علی‌نژاد: تمهیداتی بود که پرسپولیس به فینال نرسد/ هواداران استقلال حق دارند

علی‌نژاد: تمهیداتی بود که پرسپولیس به فینال نرسد/ هواداران استقلال حق دارند

معاون وزیر ورزش می‌گوید سعودی‌ها و مسئولان AFC کارهایی را انجام دادند تا پرسپولیس نتواند به فینال آسیا برسد.

مهدی علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش در مراسم استقبال از کاروان پرسپولیس بعد از حضور در فینال آسیا اظهار کرد: به همه مردم ایران تبریک عرض می‌کنم. این تیم نماینده ایران بود و فارغ از هر رنگی، ۱۲۰ دقیقه باغیرت جنگیدند و به زیبایی در پنالتی‌ها پیروز شدند و امیدوارم این بار قهرمان شوند.

او در خصوص فشار روی نمایندگان ایران هم گفت: فشار زیادی را از چند ماه پیش تحمل کردیم و اتفاقات ویژه‌ای افتاد و تا مرز نبودن در این مسابقات پیش رفتیم‌. دیروز هم اتفاقات عجیبی قبل از بازی افتاد و فدراسیون و باشگاه پرسپولیس به AFC اعتراض کردند. تمهیداتی بود که پرسپولیس به فینال نرسد اما خوشبختانه این اتفاق نیافتاد.

علی‌نژاد در خصوص پاداش‌های پرسپولیس در آسیا گفت: این تحریم‌ها مانع از دستیابی فدراسیون و باشگاه به منابع مالی‌شان شده است. باید راهکاری برای رسیدن به این پاداش‌ها پیدا کنیم و راهی را بیابیم که بدون مانع شدن تحریم‌ها به این منابع برسیم.

او در خصوص اعتراض استقلالی‌ها به مشکلات مدیریتی این تیم گفت: هواداران استقلال ناراحت هستند و حق هم دارند. هیات مدیره با تصمیمش سعی کرد باشگاه استقلال را در مسیر بهتری قرار دهد.

معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص دفاع از موضع تیم‌های ایرانی در خصوص پرونده‌های خاص از جمله پرونده عیسی آل‌کثیر و برانکو گفت: این که این پرونده‌ها در اختیار بیگانگان قرار می‌گیرد، نوعی خیانت است. من از نهادهای نظارتی می‌خواهم که این موضوع را پیگیری کنند و سرمنشا آن را پیگیری کنند. این موضوعات ملی است و نباید به خارج از کشور کشیده شود./ ایسنا

بیشتر بخوانید:

آل‌کثیر: بعد از گلزنی عبدی با وجود مصدومیتم روی هوا پریدم

آن مرد غمگین دشداشه پوش که بود؟+ تصویر

کپی