اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

تبریک مسئولان به مناسبت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا

تبریک مسئولان به مناسبت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا

مسئولان و مقامات دولتی صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفتند.

تیم فوتبال پرسپولیس در رقابتی نفس گیر با برد تیم النصر عربستان در ضربات پنالتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد

محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری در پیام تبریک خود در اینستاگرام نوشت: پیروزی غرورانگیز نماینده کشورمان در مصاف با تیم النصر عربستان و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را به ملت شریف کشورمان تبریک عرض می‌کنم. این موفقیت که در شرایطی بسیار دشوار بدست آمد -خصوصا با توجه به اجحاف آشکار به تیم پرسپولیس و تصمیم شبهه برانگیز کنفدراسیون فوتبال آسیا در محرومیت ستاره این تیم در ساعات منتهی به بازی- شیرینی دوچندانی داشت و قلب ایرانیان را شاد کرد. از بازیکنان و کادر فنی نماینده شایسته کشورمان عمیقا تشکر می‌کنم و به آنها تبریک می‌گویم. این پیروزی که با غیرت و تلاش مثال‌زدنی بازیکنان‌مان بدست آمد، نه فقط موفقیت یک تیم باشگاهی، که یک پیروزی ملی بود. به این تیم افتخار می‌کنیم و امیدواریم موفقیت‌هایش در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا تداوم یابد.

تبریک سخنگوی دولت

علی ربیعی سخنگوی دولت نیز در توییتر خود نوشت: امشب پرسپولیس در مقابل تیمی که متکی بر دلارهای زیاد و جنگ روانی به مصاف آمده بود باغیرت به پیروزی رسید. ایرانی همیشه از سختی‌ها، سربلند بیرون آمده است. ما می‌توانیم در کنارهم پیروزمندانه از همه بحران‌ها عبور کنیم. این پیروزی را به همه مردم ایران و بازیکنان باغیرت این تیم تبریک می‌گویم.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

همچنین سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در توییتی با تبریک صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا نوشت: بازی زیبایی بود یازده نفر آل کثیر بودند دست مریزاد.

بیشتر بخوانید:

رسول‌پناه: نام شما در صفحه زرینی از کتاب تاریخ پرسپولیس ثبت خواهد شد

کپی