اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

فیلم صید زن گم شده پس از دوسال بدست ماهیگیران

فیلم صید زن گم شده پس از دوسال بدست ماهیگیران
آرزوکیهان

زن کلمبیایی که مدت 2 سال از ناپدید شدندنش می گذشت توسط دو ماهیگیر در آبهای این کشور نجات یافت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از میرر، "آنجلیکا گایتان " از سال 2018 میلادی به شکل مرموزی ناپدید شده و هیچیک از اعضای خانواده اش از او اطلاعی در دست نداشتند اما روز گذشته دو ماهیگیر متوجه بدن نیمه جان آنجلیکا شده و او را زنده از آب بیرون کشیدند.

---
---
---
---
---
---

بنا بر گزارش پزشکان آنجلیکا مدت 8 ساعت در آب های کلمبیا سرگردان بوده که به شکل معجزه آسایی نجات یافته است.

آنجلیکا پس از نجات از داستان عجیب زندگی اش به پزشکان و پلیس سخن گفته است . به گفته او پس از ازدواج با شوهرش و قطع ارتباط با خانواده خود بارها همسرش او را کتک زده و مورد خشونت های شدید خانوادگی قرار گرفته است اما مجبور بوده به خاطر دو فرزند دختر کوچکش آزارهای شوهرش را تحمل کرده تا اینکه فرزندانش بزرگ شده و او در سال 2018 میلادی خانه را به قصد داشتن زندگی آرام تر رها کرده است.

به گفته وی در مدت دوسال او در شهرهای مختلف سرگردان بوده و از دست شوهرش روانی اش فرار میکرده تا اینکه دیگر خسته شده و پس از دو سال تصمیم به خودکشی کرفته و دل به دریا زده و خود خواسته به قصد خودکشی وارد دریا شده است اما پس از 8 ساعت بی آبی ماهیگیران او را نیمه بیهوش پیدا کرده و به بیمارستان منتقل کرده اند.

این در حالی است که دو دختر"آنجلیکا" به پلیس اعلام کرده اند که مدت 2 سال است از محل زندگی مادرشان بی خبر بوده و به دنبال او بوده اند. با وجودیکه داستان زندگی عجیب آنجلیکا توجه رسانه ها را به خود جلب کرده سخنگوی پلیس  اعلام کرد که تحقیقاتی را در این ارتباط آغاز کرده است.

این زن مصیبت دیده پس از نجات از دریا به ماهیگیران گفته که دوباره متولد شدم و خداوند نخواسته که من بمیرم.

صید زن گم شده پس از دوسال بدست ماهیگیران

کپی