اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

نامجومطلق: کارمان سخت است اما با آمادگی کامل در دیدارهای بعدی ظاهر می‌شویم/ با تمام توان‌مان برای خوشحالی هواداران می‌جنگیم

نامجومطلق: کارمان سخت است اما با آمادگی کامل در دیدارهای بعدی ظاهر می‌شویم/ با تمام توان‌مان برای خوشحالی هواداران می‌جنگیم

مجید نامجومطلق، سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد، برخی از شاگردانش با وجود مصدومیت مقابل الاهلی عربستان به میدان رفته‌اند.

مجید نامجومطلق پس از برتری 3 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل الاهلی عربستان و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازیکنان ما امروز یک بازی فوق‌العاده را به نمایش گذاشتند و روزی فوق‌العاده داشتند. ما بازی خوبی را انجام دادیم، آنهم در شرایطی که برخی از بازیکنان با مصدومیت بازی کردند.

وی افزود: ما لیگی فرسایشی را در ایران پشت سر گذاشته بودیم و یکسری بازیکنان مصدوم بودند که با تلاش، خودشان را به این بازی‌ها رساندند. یکی دو بازیکن نیز در اواخر این دیدار دچار گرفتگی عضلانی شدند که با این شرایط با غیرت ایرانی بازی کردند و فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. امیدوارم در ادامه راه شرایطی به وجود بیاوریم که به مراحل بالاتر برسیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: باشگاه ما هواداران میلیونی دارد و بالای 30، 40 میلیون هوادار پشت این تیم هستند. جا دارد این پیروزی را به آنها تبریک بگویم. این پیام را به هواداران می‌دهم که با تمام توان‌مان برای خوشحال کردن آنها می‌جنگیم.

نامجومطلق درباره اینکه نمایش تیمش در دو دیدار مقابل الشرطه و الاهلی متفاوت بود و این تفاوت کیفیت چه دلیلی داشت، گفت: در بازی قبلی هم گفتم که ما نیمه اول خوبی نداشتیم و دلیلش هم آن بود که بازیکنانم از شرایط مسابقه دور بودند و آمادگی بازی را نداشتند. این را قبول دارم که با توجه به بازی نخست و نیمه دوم دیدار با الشرطه که خوب بودیم، توانستیم در این بازی در شرایط مسابقه قرار بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: با توجه به خستگی و شرایط فرسایشی که از لیگ خودمان داشتیم، سعی کردیم اینجا فقط ریکاوری کنیم. بازیکنان ما امروز شاداب‌تر بودند، اما با توجه به مصدومانی که در تیم‌مان داریم، باید خیلی هوشیارانه عمل کنیم و بازیکنان را از نظر ریکاوری و ذهنی خوب آماده کنیم تا در دیدارهای بعدی نیز بتوانیم همین کیفیت را به نمایش بگذاریم. سخت است، اما فکر می‌کنم با توجه به اینکه بازی‌ها هر سه روز انجام می‌شود، بازیکنان ما خیلی برای این شرایط آماده نیستند، اما سعی می‌کنیم این شرایط را برای بازیکنان فراهم کنیم که با آمادگی کامل در دیدارهای بعدی ظاهر شویم./ تسنیم

 

بیشتر بخوانید:

برتری آماری استقلال مقابل الاهلی عربستان

کپی