اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

سقوط مرگبار یک کارگر از داربست در اراک

سقوط مرگبار یک کارگر از داربست در اراک

دو کارگر جوان در حین کار در طبقه چهارم یک ساختمان نیمه کاره در یکی از محله های شهرستان اراک، از داربست سقوط کردند و یکی از آنان فوت کرد.

 دو کارگر جوان در حین کار در طبقه چهارم یک ساختمان نیمه کاره در یکی از محله های شهرستان اراک، از داربست سقوط کردند و یکی از آنان فوت و نفر دیگر مصدوم شد.


سرهنگ " محمود خلجی " معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در ساعت 16:13روز گذشته با اعلام گزارشی به مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر سقوط دو کارگر از ارتفاع در هنگام کار در ساختمانی در یکی از محله های این شهرستان، بلافاصله واحدهای امدادی و انتظامی به محل اعزام شدند.
وی خاطر نشان کرد: با حضور ماموران انتظامی در محل حادثه، مشخص شد دو کارگر در هنگام کار در یک واحد ساختمانی نیمه کاره،از داربست در طبقه چهارم سقوط کرده در این حادثه کارگر 27 ساله جان خود را از دست داده و کارگر35 ساله به شدت مجروح شده است.
این مقام انتظامی اظهار داشت: جسد متوفی با تشکیل پرونده برای بررسی های لازم به پزشکی قانونی منتقل و فرد مجروح به بیمارستان انتقال داده شد.
سرهنگ خلجی در پایان با توصیه و هشدار به شهروندان از آنان خواست تا همواره با رعایت نکات ایمنی در مکان های پرخطر،از وقوع چنین حوادث دلخراشی پیشگیری کنند. / صدا وسیما 

کپی