اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

چرا بازیگر خوش رکاب کار با ده نمکی را دوست دارد

چرا بازیگر خوش رکاب کار با ده نمکی را دوست دارد

بازیگر سریال «خوش رکاب» گفت: شک نکنید من هیچ وقت در کاری که همه جوانبش را نسنجیده باشم بازی نمی‌کنم، وقتی در سریال «دادستان» حضور یافتم یعنی کارگردانی مسعود ده‎نمکی را قبول دارم و از سویی فیلمنامه برایم جذاب بوده است.

محمد کاسبی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «دادستان» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی هستم، فعلا نزدیک به پنج جلسه جلوی دوربین رفته‌ام و هنوز کارم در این سریال ادامه دارد.

وی در همین راستا ادامه داد: به گمانم حداقل تا پایان تابستان مشغول به بازی در پروژه «دادستان» باشم و غیر از آن کاری را قبول نکرده‌ام، در کل بازیگری نیستم که در هر کاری بازی کنم و کارنامه کاری‌ام نشان داده که زیاد اهل پرکار بودن نیستم.

فیلمنامه سریال «دادستان» ده نمکی برایم بسیار جذاب است

بازیگر سریال «سه در چهار» درباره دلیل حضورش در سریال مسعود ده‌نمکی اضافه کرد: من در طی سال‌های سال فعالیت هر دو سال یک بار بازی می‌کنم، برایم مهم است که فیلمنامه چه می‌گوید و نقش من در آن اثر چه تاثیری بر کلیت قصه دارد، در «دادستان» هم با توجه به همین وسواس حضور پیدا کردم.

کاسبی درباره همکاری با ده‌نمکی گفت: شک نکنید من هیچ وقت در کاری که همه جوانبش را نسنجیده باشم بازی نمی‌کنم، وقتی در سریال «دادستان» حضور یافتم یعنی کارگردانی مسعود ده‌نمکی را قبول دارم و از سویی فیلمنامه برایم جذاب بوده است.

بازیگر سریال «دادستان» با اشاره به کیفیت خوب این اثر گفت: پروژه «دادستان» کلیتی قابل قبول است و تا آنجایی که من حضور داشتم اثر با دقت خوبی جلوی دوربین رفته و تولید می شود. در کل امیدوارم که ماحصل تلاش تمامی گروه برای مخاطبان جذاب باشد.

وی درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پشت صحنه سریال «دادستان» گفت: خوشبختانه تمامی عوامل در پشت صحنه از ماسک استفاده می کنند و همواره از مواد ضدعفونی استفاده می‌شود، همه چیز در پشت صحنه این سریال رعایت شده و ریسک ابتلا به کمترین حالت ممکن رسیده است.

بازیگر سریال «خوش رکاب» بازیگری در دوران کرونا را سخت دانست و گفت: این نکته را باید متذکر شوم که هرچند تمامی نکات بهداشتی هم در یک اثر رعایت شود اما بازیگران در نهایت مجبورند در فواصل نزدیک و بدون ماسک بازی کنند، گاهی پیش می‌آید که در یک اتاق بسیار کوچک چندین بازیگر حضور دارند پس نمی‌توان در آن لحظه ماسک زد و یا فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کرد، در کل بازیگری همیشه شغلی سخت بوده اما این روزها سختی‌اش به بهای جان بازیگر است./میزان

سریال هایی که کرونا دوربین شان را خاموش نکرد

 

کپی