اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دستبند پلیس قزوین بر دستان سارق مسلح

دستبند پلیس قزوین بر دستان سارق مسلح

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: شرور سابقه‌دار و سارق مسلح پس از سرقت مسلحانه خودرو که در کرج انجام داده بود، توسط پلیس قزوین دستگیر شد.

سردار مهدی حاجیان در تشریح این خبر گفت: در پی گزارشی مبنی بر انتقال فردی بدون هویت به اورژانس بیمارستان شهید رجایی قزوین به علت مصدومیت با گلوله جنگی، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، دریافتند فرد مصدوم شرور سابقه‌دار شهر الوند بوده که پس از انجام سرقت مسلحانه خودرو در شهرستان کرج و درگیری با مأموران انتظامی به ضرب گلوله مصدوم شده است.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: متهم پس از انجام سرقت مسلحانه یک دستگاه خودرو، توسط مأموران انتظامی کرج شناسایی و هنگام توقیف خودرو، با استفاده از سلاح کمری اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کرده و ضمن سرقت مسلحانه خودروی دیگر از محل متواری شده است.

بنابراعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، وی با بیان اینکه این شرور سابقه‌دار هنگام فرار با تیراندازی مأموران مصدوم و با استفاده از خودروی سرقتی خود را برای مداوا به بیمارستان شهید رجایی قزوین رسانده است تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی متهم در بیمارستان دستگیر و مراتب دستگیری به عوامل انتظامی استان البرز اعلام شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان یادآور شد: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تأمین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرائم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند./ ایسنا 

 

کپی