اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

بیمارستان میلاد از طریق واتس‌اپ نوبت‌ ویزیت می‌دهد

بیمارستان میلاد از طریق واتس‌اپ نوبت‌ ویزیت می‌دهد

بیمارستان میلاد اعلام کرد: بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی از تمام نقاط کشور می‌توانند شرح حال و مدارک خود را در پیام رسان واتساپ ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد اعلام کرد: در راستای برنامه‌ها و دستور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در  مورد  عملیاتی کردن نظام ارجاع و برای تسهیل پذیرش بیماران و بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی سراسر کشور که نیاز به خدمات فوق تخصصی دارند صفحه‌ای در پیام رسان واتساپ زیر نظر مستقیم مدیر عامل بیمارستان ایجاد شد.

بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی از تمامی نقاط کشور می‌توانند شرح حال و مدارک خود را در پیام رسان واتساپ به شماره ۰۹۱۹۸۳۰۲۵۸۰ ارسال کنند. نتیجه بررسی شرح حال بیمار به شخص اعلام و روز ویزیت و نحوه ادامه درمان به اطلاع فرد رسانده می‌شود.

به دلیل دسترسی و نزدیکی مسافت بیماران ساکن در تهران و کرج، تمامی بیماران و بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی به استثنای این دو شهر می‌توانند از خدمت فوق استفاده کنند. بیماران و بیمه شدگان این دو شهر هم می‌توانند با استفاده از سایر روش‌های نوبت گیری اقدام به پذیرش در بیمارستان کنند.

کپی