اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
معاون اداره‌کل هواشناسی مازندران خبر داد

تداوم بارش‌های رگباری تا پایان هفته در مازندران

تداوم بارش‌های رگباری تا پایان هفته در مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران از رگبارهای پراکنده و وقوع رعدوبرق تا پایان هفته در این استان خبر داد.

احمد اسدی با اشاره به پیش‌بینی وضع هوای استان مازندران، اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران در روز سه‏ شنبه ۱۴ مرداد، ابری، در ارتفاعات مه‌آلود همراه با کاهش دما، گاهی با  بارندگی، وزش باد و احتمال رعدوبرق و از شب با کاهش ناپایداری همراه خواهد بود و بیشینه دما در شهرهای غربی استان بین ۲۳ تا ۲۵ درجه و در شهرهای مرکزی و شرقی بین ۲۵ تا ۲۹ درجه سلسیوس است.

وی افزود: از روز چهارشنبه ۱۵ تا جمعه ۱۷ مرداد وضعیت جوی در استان نیمه ابری در بعضی ساعات با افزایش ابر، وزش باد همراه با رگبار پراکنده و احتمال رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود و بیشینه دما در شهرهای غربی استان بین ۲۵ تا ۲۷ درجه و در شهرهای مرکزی و شرقی بین ۲۷ تا ۳۱ درجه سلسیوس خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران ادامه داد: از روز شنبه تا دو‏شنبه هفته‌ آینده نیز آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی دما و بیشینه دما در شهرهای غربی استان بین ۲۸ تا ۳۱ درجه و در شهرهای مرکزی و شرقی بین ۳۱ تا ۳۴ درجه سلسیوس است./ ایسنا

کپی