اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

نگرانی بزرگ اتلتیکو از نگاه بیلد

نگرانی بزرگ اتلتیکو از نگاه بیلد

روزنامه بیلد از احتمال جدایی یان اوبلاک از اتلتیکو مادرید و حضور او در چلسی سخن به میان آورد.

 به نقل از بیلد، چلسی در فصلی که گذشت نتوانست عملکرد خوبی در خط دروازه خود داشته باشد.

چلسی برای جذب آریزابالاگا رقم بسیار بالایی را پرداخت کرد اما این دروزابان در فصلی که چند روز پیش به پایان رسید اصلا نتوانست انتظارات را برآورده کند و خبرهای زیادی درباره بازگشت او به لالیگا به گوش می رسد.

کریستیان فالک خبرنگار روزنامه بیلد آلمان پیش بینی کرد که یان اوبلاک سنگربان آماده و مطمئن اتلتیکو مادرید در تابستان سال جاری راهی چلسی شود.

خبرنگار بیلد نوشت: اتلتیکو مادرید دو ماه است که به خوبی می داند چلسی به جذب اوبلاک علاقه دارد. مدیران اتلتیکو نگران وسوسه شدن دروازبان خود هستند اما آنها به خوبی می دانند که تیم لندنی نمی تواند هم هاورتز پدیده آلمانی لورکوزن را خریداری کند و هم یان اوبلاک را .

چلسی به جذب هاورتز علاقه زیادی دارد اما لورکوزن برای فروش این ستاره جوان خود 100 میلیون یورو می خواهد و در شرایط کنونی که باشگاه ها با بحران مالی مواجه شده اند پرداخت کردن چنین رقمی و بعد از آن جذب اوبلاک هم دور از انتظار است.

چلسی پیش از این هم با حکیم زیاش و تیمو ورنر قرارداد امضا کرده است و باید دید که آیا آبراموویچ باز هم برای تیم در تابستان هزینه خواهد کرد یا نه.

تیم آبی پوش لندنی به دنبال جذب یک دروازبان بزرگ است. آنها پیش از این مانوئل نویر را هم مد نظر داشتند که این دروازبان در بایرن باقی ماند و باید دید که می توانند اوبلاک را جذب کنند یا نه./ایسنا

کپی