اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

ممنوعیت بازدید از موزه‌های زنجان برای هفته سوم تمدید شد

ممنوعیت بازدید از موزه‌های زنجان برای هفته سوم تمدید شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: به‌دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا، ممنوعیت بازدید از موزه‌های سه شهرستان این استان به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

امیر ارجمند روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: به‌دلیل پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا و تلاش برای قطع زنجیره انتقال این بیماری، حضور بازدیدکنندگان داخلی و خارجی در موزه‌های شهر زنجان، ابهر و خرمدره  به مدت یک هفته دیگر ممنوع است.

وی اظهار داشت: حضور بازدیدکنندگان از موزه‌های زنجان در آینده تابع شرایط مرتبط با وضعیت ویروس کرونا و بر اساس تصمیم ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خواهد بود.

به گزارش ایرنا موزه باستان شناسی و مردان نمکی در عمارت ذوالفقاری و موزه مردم شناسی واقع در بنای تاریخی رختشویخانه در شهر زنجان  و موزه موزه پیر احمد در شهر ابهر و موزه سلطانیه از جمله مهمترین موزه های استان زنجان هستند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، فعالیت بناهای تاریخی و مراکز گردشگری زنجان از اسفند سال گذشته تا اوایل خرداد امسال نیز به دلیل شیوع بیماری کرونا، متوقف شده بود./ ایرنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 

کپی