اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

زن نظافتچی دزد از آب در آمد

زن نظافتچی دزد از آب در آمد

زنی که به عنوان نظافتچی در خانه های مشغول به کار بود به اتهام سرقت طلا از خانه ها دستگیرشد.

 به گزارش ایران انلاین، 25 تیرماه پرونده ای با موضوع سرقت خانه به دادخواهی خانمی در کلانتری 102 پاسداران تشکیل که با دستور بازپرس دادسرای ناحیه 15 تهران برای رسیدگی تخصصی و کشف موضوع به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد.

در این ارتباط ،سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت  شاکی با حضور در پایگاه چهارم در خصوص جزئیات پرونده اعلام کرد: 2 ماه پیش برای انجام امورات و نظافت خانه شخصی را به نام سمیرا که توسط یکی از دوستانم معرفی شده بود بعنوان خدمتکار قبول کردم و در منزل من مشغول به کار شد که پس از مدتی متوجه شدم چند تکه از طلاهایم سرقت شده و به او مظنون شدم و در نهایت آخرین بار بعد از پایان کار کیف دستی او را گشتم و یکی از انگشتر هایم را در کیف سمیرا پیدا کردم.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران افزود : با توجه به اظهارات شاکی دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت که تیمی از کارآگاهان به مخفیگاه متهم اعزام و بعد از دستگیری و بررسی محل زندگی سمیرا تعداد دو سکه طلا، مقداری ارز خارجی و چند قطعه طلا کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: بعد از انتقال سمیرا به پلیس آگاهی از وی تحقیقات اولیه انجام که ادعا داشت همین یک بار مرتکب سرقت شده است که با توجه به اظهارات ضد و نقیض متهم و با عنایت به کشف اموال سرقتی،کلیه افرادی که متهم در منزلشان مشغول کار بوده است به پایگاه چهارم پلیس آگاهی دعوت که تا کنون 5 تن از مراجعین اموال خود را شناسایی و نسبت به متهم اعلام شکایت کردند.

این مقام انتظامی گفت: سمیرا با توجه به ادله بدست آمده لب به اعتراف گشود و به انجام سرقت های متعدد اعتراف و بیان داشت مقداری از اموال را به همراه خود به شهرستان برده و به یک طلا فروش به مبلغ 20 میلیون تومان فروخته ام.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت: نتیجه پی جویی های پلیسی طی گزارش کامل به نظر مقام محترم قضائی رسید و با دستور بازپرس پرونده متهم با قرارتامین مناسب راهی زندان شد که در مجموع تحقیقات انجام شده تا این لحظه 5 تن از شاکیان شناسایی و تحقیقات پلیسی برای شناسایی دیگر جرائم مشابه ادامه دارد.

 

کپی