اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

۲۲ شرکت خدماتی استان قزوین تایید صلاحیت شدند

۲۲ شرکت خدماتی استان قزوین تایید صلاحیت شدند

مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: ۲۲ شرکت خدماتی استان قزوین در سه ماهه نخست سال جاری تایید صلاحیت شدند که نسبت به مدت مشابه قبل روند افزایشی داشته است.

ناصر شفیع آبادی روز جمعه با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶ جلسه کمیته تعیین صلاحیت شرکت‌های خدماتی تشکیل گردید و ۲۲ شرکت تایید صلاحیت، ۱۳ شرکت تمدید صلاحیت و یک شرکت افزایش رسته شدند.

وی خاطر نشان کرد : با توجه به دستورالعمل صادره از حوزه روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صلاحیت شرکت‌ها و تعاونی‌هایی مورد بررسی قرار می‌گیرد که در اداره کل ثبت شرکت‌ها و یا ادارات کل تعاون و ... به ثبت رسیده باشند.

شفیع آبادی گفت:این شرکت‌ها برای انجام اموری از قبیل حمل و نقل، تعمیر و نگهداری ساختمان و ماشین آلات، امور آشپزخانه و رستوران، خدمات عمومی نظیر نامه رسانی، تلفنچی، تنظیف، امور آبدارخانه، پیش خدمتی، نگهداری و خدمات فضای سبز، چاپ و تکثیر، امور بهره برداری از تأسیسات و نظایر آنها از مراجع مزبور مجوز صلاحیت اخذ نموده اند.

وی بیان کرد: از کلیه شرکت‌های دارای فعالیت متقاضی تایید صلاحیت و تمدید صلاحیت در طی سال بازرسی شده و گزارش‌های آن به کمیته ارسال می‌گردد./ روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین

کپی