اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

مصدومیت 16 تبعه خارجی در سقوط مینی بوس به دره دماوند

مصدومیت 16 تبعه خارجی در سقوط مینی بوس به دره دماوند

سقوط یک دستگاه مینی بوس به دره در جاده کلاک مشهد ، موجب مصدومیت ۱۶ نفر از مسافران آن شد که حال دونفر وخیم است.

سعید طاهری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند گفت:ساعت ۸:۳۰ دقیقه، یک دستگاه مینی بوس به داخل دره‌ای در جاده روستایی کلاک مشهد شهرستان دماوند سقوط کرد که طی تماسی با ۱۱۲ تیم های امدادی و خدماتی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه دو تیم از هلال احمر دماوند و یک تیم از هلال احمر فیروزکوه و همچنین اورژانس، آتش نشانی شهرداری آبسرد و دیگر نیروهای امدادی و خدماتی به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: این مینی‌بوس ۱۷ نفر مسافر تبعه افغانستانی داشت که تعدادی از مصدومین در خودرو حبس شده بودند و توسط نیروها رهاسازی صورت گرفت.

این مقام مسئول با بیان اینکه حال دونفر از مصدومان وخیم است، گفت: مصدومان حادثه توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ از پایگاه‌های سربندان و آبسرد به مراکز درمانی و بیمارستان سوم شعبان منتقل شدند.

طاهری با اشاره به اینکه ارتفاع دره مذکور بیش از ۱۵ متر بوده است و خوشبختانه تاکنون فوتی نداشت، گفت: علت حادثه مشخص نیست ولی عمدتا عامل اینگونه حوادث بر اثر بی احتیاطی و یا خواب آلودگی راننده و یا نقص فنی خودرو ست که با توجه به حجم سفرها از هموطنان درخواست داریم قبل از مسافرت استراحت کافی داشته باشند و قوانین را رعایت کنند.---

کلاک مشهد در منطقه شرقی شهرستان دماوند واقع شده و مرز بین شهرستان دماوند و فیروزکوه است./ ایرنا 

تصادف زنجیره ای در محورگچساران - شیراز


 

کپی