اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
با افزایش دامنه اعتراضات در آمریکا؛

رویداد پلی استیشن ۵ سونی به تعویق افتاد

رویداد پلی استیشن ۵ سونی به تعویق افتاد

رویداد پلی استیشن ۵ سونی که قرار بود در تاریخ ۴ ژوئن برگزار شود، با توجه به اعتراضات سراسری نسبت به مرگ جورج فلوید در ایالات متحده به تعویق افتاد.

اگرچه این رویداد آنلاین بود، اما سونی اعلام کرده است که اکنون زمان مناسبی برای برگزاری یک جشن نیست و باید صدا‌های مهمتری شنیده شود.

در رویداد ۴ ژوئن، سونی قصد داشت بازی‌های پلی استیشن ۵ را به ما نشان دهد، اما به نظر می‌رسد از دید این شرکت زمان مناسب برای این کار فرا نرسیده است. در حالی که سونی هنوز پلی استیشن ۵ را رونمایی نکرده است، سخت افزار و ویژگی‌های کنسول بازی‌های نسل بعدی را در ماه مارس شرح داده است.

سونی تنها شرکت فناوری نیست که رویداد خود را در حمایت از جورج فلوید که در تاریخ ۲۵ می ۲۰۲۰ در حین بازداشت پلیس درگذشت لغو می‌کند، بلکه سازنده بازی‌های ویدئویی Electronic Arts (EA) نیز اعلام کرد بازی ویدئویی فوتبال Madden NFL ۲۱ را در فرصتی دیگر منتشر می‌کند.

سایر شرکت‌های فناوری نیز همبستگی خود را با جامعه سیاه ابراز کرده اند. یوتیوب و فیس بوک به ترتیب یک میلیون و ۱۰ میلیون دلار متعهد شده اند تا به تلاش‌هایی برای پایان دادن به بی عدالتی‌های نژادی کمک کنند. توییتر نیز از جامعه سیاهپوستان ایالات متحده حمایت کرده است./انتخاب

کپی