اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

ماموران قلابی دستگیر شدند

ماموران قلابی دستگیر شدند

پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصاویر اخاذان مامورنما، از شهروندان درخواست کرد چنانچه با این شیوه یا از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته‌اند برای شناسایی متهمان و طرح شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

ایران آنلاین /سرهنگ حمیدرضا گل‌صباحی، اظهار داشت: در پی دستگیری 2 نفر اخاذ مامورنما در سطح شهر کرج، تحقیقات تکمیلی به منظور مشخص شدن سایر جرائم متهمان آغاز شد.
ماموران قلابی دستگیر شدند
وی افزود: متهمان که دارای سوابق متعدد سرقت هستند با خودروهای پژو 405 و پراید و استفاده از تجهیزات انتظامی در پوشش ماموران پلیس با معرفی خود به عنوان مامور آگاهی یا مبارزه با موادمخدر با سد کردن راه عبور شهروندان به خصوص اتباع خارجی به بهانه حمل و نگهداری مواد مخدر با دریافت مبالغی وجه نقد از آنها اخاذی می‌کردند.

گل صباحی افزود: متهمان دستگیر شده با این شیوه تا کنون از تعداد زیادی از افراد به ویژه اتباع خارجی در استان تهران و البرز اخاذی کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز تصریح کرد: با توجه به احتمال اخاذی از افراد بیشتری از سوی این افراد، بازپرس شعبه 26 دادسرای ناحیه 2 کرج، دستور چاپ عکس بدون پوشش متهمان را در رسانه‌های جمعی صادر کرده است؛ بنابراین از شهروندانی که به این شیوه یا توسط این افراد مورد اخاذی قرار گرفته‌اند درخواست می‌شود تا جهت پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان واقع در میدان طالقانی کرج مراجعه کنند.
منبع:باشگاه خبرنگاران

کپی