اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

درگیری قلعه‌نویی با کمیته انضباطی بیشتر شد

درگیری قلعه‌نویی با کمیته انضباطی بیشتر شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد به دلیل تخلف سرمربی تیم‌سپاهان اصفهان مبنی بر اهانت به مقام رسمی این نهاد از طریق مصاحبه با اصحاب رسانه، او 48 ساعت زمان برای دفاع از خود دارد.

روز گذشته (جمعه) امیر قلعه‌نویی در گفت و گویی به محرومیتش در هفته نخست نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اعتراض کرد و گفت که «اسماعیل‌حسن زاده» رییس کمیته انضباطی نسبت به او حب و بغض دارد.

کمیته انضباطی نیز امروز شنبه اعلام کرد بر اساس بند 2 ماده 20 از مقررات انضباطی و با توجه به شکایت واصله علیه قلعه نوعی، او از تاریخ این ابلاغیه (98/5/24) به مدت 48 ساعت فرصت دارد دفاعیات خود را به کمیته انضباطی ارسال کند.

محکومیت باشگاه های نساجی مازندران و تراکتور تبریز

همچنین کمیته انضباطی در پی شکایت «کیانوش رحمتی» از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه را به پرداخت مبلغ 350 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم کرد.

این کمیته اعلام کرد با توجه به شکایت «سعیدخردمند» از باشگاه نساجی مازندران، کمیته انضباطی حکم بر بی‌حقی خواهان صادر می نماید.

در پرونده شکایت باشگاه بادران از تراکتورسازی تبریز، باشگاه تراکتور به پرداخت مبلغ 4 میلیارد و 250 میلیون ریال بابت توافقنامه بین طرفین دعوی و مبلغ 85 میلیون ریال برای هزینه دادرسی در حق خواهان (باشگاه بادران) محکوم شد.

همچین در پی شکایت «مسعود همامی» از باشگاه تراکتورسازی تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 660 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام پرداخت مبلغ 13 میلیون و 200 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

کمیته استیناف رای مربی ماشین سازی را تایید کرد

کمیته انضباطی در 4 تیرماه  مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز به نام «عادل باباپور»  را به 3 ماه محرومیت از حضور در مسابقات و پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. دلیل این محکومیت تحریک تماشاگران، تهدید و اقدام به ضرب و شتم داور مسابقه و توهین به وی از سوی عادل باباپور عنوان شد. کمیته استیناف نیز با توجه به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج، ضمن رد اعتراض با تعدیل میزان محرومیت به مدت یک ماه، در نتیجه دادنامه صادره با اصلاح تایید می شود./ ایرنا

کپی