اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

جواد زرینچه سرپرست تیم بزرگسالان استقلال شد

جواد زرینچه سرپرست تیم بزرگسالان استقلال شد

با حکم امیرحسین فتحی، چواد زرینچه به عنوان سرپرست تیم بزرگسالان استقلال شد.

در حکم فتحی برای زرینچه آمده:

برادرارجمند
جناب آقاى جواد زرینچه

نظر به تعهد، توانمندی، سوابق درخشان و تجارب ارزشمندتان در عرصه باشگاهى و ملّى به این وسیله جنابعالى را به عنوان سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان استقلال ایران منصوب می کنم.

باتوجه به سیاستهاى کلان باشگاه در استفاده از تجارب پیشکسوتان خوشنام و مورد علاقه هواداران در جایگاه هاى مختلف  و برنامه ریزى باشگاه در جهت نیل به موفقیت ها ، حضور یک پیشکسوت با سوابق درخشان به منظور هدایت ، نظارت و حمایت از بازیکنان ،کادر فنى و پشتیبانى تیم بعنوان مدیر یا سرپرست ضرورى به نظر می‌رسد. 

امروز اداره تیمى متشکل از چند ده میلیون عضو  نیازمند رعایت تمامی شاخصه‌های  لازم از جمله نظم، قاطعیت و تجربه است.

حفظ و رعایت شأن باشگاه و همه ارکان آن خصوصاً هواداران ، ایجاد همدلى در میان تمامى اعضاء ، ایجاد آرامش و دورساختن حاشیه از اطراف تیم ، برقرارى نظم و پیاده سازى آیین نامه انضباطى و دستورات باشگاه ، یادآورى به اعضاى تیم در احترام به همه اهالى فوتبال شامل مسئولین ، داوران ، مربیان و بازیکنان تیم حریف ، اهالى رسانه ، خصوصاً هواداران ، تکریم پیشکسوتان ، رعایت اصول حرفه اى و اخلاقى ،  تاکید بر اجراى قوانین داخلی تیم و باشگاه ، رسیدگى به امور ادارى و اجرایى تیم در مسابقات ، تمرینات و اردوها ، نظارت بر عملکرد تیم اعم از فنّى ، پشتیبانى ، تدارکاتى و پزشکى ، برقرارى و تعامل و روابط حسنه با نهادهاو سازمانهاى مربوطه در جهت پیشبرد اهداف تیم از جمله وظایف مدیریت تیم به شمار می آید.

انتظار می‌رود گزارش عملکرد بخشها و ارکان تیم به صورت دوره اى و منظم و مکتوب به اینجانب ارائه شود.

امید است با اتکا به پروردگار متعال و با همکاری و هماهنگی کامل با معاونین و ارکان اجرایى باشگاه و کادر فنی تیم در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

در پایان از زحمات و تلاش هاى بى شائبه و دلسوزانه برادر گرانقدرم جناب اقاى اصغر حاجیلو مدیریت سابق تیم بزرگسالان در دوران تصدی آن سمت سپاسگزارى می نمایم.

امیرحسین فتحی
مدیرعامل

/ سایت رسمی باشگاه استقلال

کپی