اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

برادر و خواهر قاچاقچی بازداشت شدند

برادر و خواهر قاچاقچی بازداشت شدند

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری خواهر و برادری با بیش از سه کیلوگرم مخدر صنعتی شیشه هنگام ورود به تهران خبر داد.

قاچاق

سرهنگ محمد بخشنده گفت: چندی پیش مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از طریق منابع اطلاعاتی و خبری متوجه شدند که یکی از مجرمان سابقه‌دار خرید و فروش مواد مخدر قصد دارد تا محموله‌ای از مواد مخدر را به تهران منتقل و توزیع کند.

مواد مخدر

وی با بیان اینکه مأموران با انجام اقدامات و تحقیقات ویژه پلیسی از صحت این اطلاعات با خبر شدند،اظهارکرد: در ادامه رسیدگی به این پرونده اقدامات ویژه پلیسی در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت و سرانجام مأموران متهم را در حالی که به همراه خواهرش در یک خودرو سواری در اتوبان قم - تهران بود، شناسایی و دستگیر کردند.

بخشنده با بیان اینکه در بازرسی از این خواهر و برادر سه کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر کشف و ضبط شد، گفت: این افراد در همان بازجویی اولیه اعتراف کردند که قصد داشتند در پوشش خواهر و برادر، مخدر شیشه را از یکی از استان‌ها در جنوب تهران وارد پایتخت و پس از بسته‌بندی اقدام به توزیع آن کنند.

پلیس مبارزه با مواد مخدر

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ برای دو متهم پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

کپی