اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

فاز سوم بچه مهندس در دست نگارش

فاز سوم بچه مهندس در دست نگارش

تصویربرداری فاز دوم «بچه مهندس» رو به پایان است و فاز سوم این سریال نیز در دست نگارش قرار دارد.

سعید سعدی درباره تصویربرداری فاز دوم و سوم سریال «بچه مهندس» بیان کرد: تصویربرداری فاز دوم سریال «بچه مهندس» در حال پایان است و به تدریج به فاز سوم وارد خواهیم شد؛ البته فیلمنامه فاز سوم در حال نگارش است و به محض آماده شدن به مرحله پیش تولید این فاز وارد می‌شویم. هنوز بازیگران فاز سوم مشخص نشده‌اند چون فیلمنامه آماده نیست. همچنین ممکن است که از دی ماه وارد تصویربرداری فاز سوم شویم.

او با اشاره به بازیگران فاز دوم سریال «بچه مهندس» اظهار کرد: پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی‌پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی‌فر و حمید شریف‌زاده از بازیگرانی هستند که هم در فاز یک و هم در فاز دو حضور دارند که در کنار آنها بازیگران دیگری هم به کار پیوسته‌اند.

پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند، مریم کاویانی، نسرین نکیسا، صحرا اسداللهی، فرج‌الله گل‌سفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده‌اند و مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد را بازی می‌کند.

داستان سریال «بچه مهندس» در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می‌شود و زندگی پسری را روایت می‌کند که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ شده است.

فاز اول سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در ایام رمضان ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش شد./ایسنا

کپی