اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دعوای خانوادگی ترامپ با بزرگترین شبکه ماهواره ای امریکا بالا گرفت/ واکنش طعنه‌آمیز سی‌ان‌ان به رئیس‌جمهور آمریکا

دعوای خانوادگی ترامپ با بزرگترین شبکه ماهواره ای امریکا بالا گرفت/ واکنش طعنه‌آمیز سی‌ان‌ان به رئیس‌جمهور آمریکا

شبکه سی ان ان همچنان بزرگترین عامل مزاحم برای خانواده دونالد ترامپ محسوب می شود. ترامپ این شبکه را کاملا تحریم کرده و به همه گفته است که به جای فاکس نیوز را ببینند اما مشاهده برنامه های این شبکه توسط همسر ترامپ در هواپیما خبر ساز شد اکنون در دور جدید این کشمکش ها سی ان ان توییت توهین آمیز ترامپ درباره یکی از مجریان خود را به سخره گرفت.

ایران آنلاین /

دونالد ترامپ در حساب توییتر خود «دان لمون»، یکی از مجریان شبکه سی ان ان را «کودن ترین شخص حاضر در تلویزیون» خواند. شبکه سی ان ان هم در واکنش به این توییت گستاخانه ی ترامپ اعلام کرد که اگر رئیس جمهور آمریکا در آن لحظه شبکه خبری سی ان ان را تماشا می کرده به این خاطر بوده که «ملانیا ترامپ»، همسر او کنترل تلویزیون را در دست داشته است.

دونالد ترامپ در توییتر خود نوشته بود: لبران جیمز، ستاره بسکتبال آمریکا بوسیله کودن ترین شخص تلویزیونی یعنی «دان لمون» مصاحبه شد. او باعث شد لبران باهوش به نظر برسد که این کار اصلا راحت نیست.

این مصاحبه دوشنبه هفته گذشته از شبکه سی ان ان پخش شد و جمعه بازپخش شد. ترامپ این توییت را اندکی پس از بازپخش این مصاحبه منتشر کرد.

ترامپ همیشه از جمله منتقدان سرسخت برخی رسانه های منتقد خود از جمله شبکه خبری سی ان ان و واشنگتن پست بوده و بارها این رسانه ها را به انتشار «اخبار جعلی» متهم کرده است.

پیش از این نیز گزارش شده بود که ترامپ مشاوران خود را به دلیل روشن کردن شبکه خبری سی ان ان در تلویزیون شخصی ملانیا ترامپ در هواپیمای ریاست جمهوری مورد سرزنش قرار داد. ترامپ با دیدن شبکه سی ان ان در تلویزیون همسرش در داخل هواپیما به شدت عصبانی شد. پس از آن، همه مشاوران ترامپ تأیید کردند که از این پس مراقب هستند که همه تلویزیونها فقط شبکه فاکس نیوز –شبکه خبری محبوب ترامپ-- را نشان دهد.

به دنبال انتشار این اخبار جنجالی، مدیر مطبوعاتی ملانیا ترامپ اعلام کرد که بانوی اول آمریکا هر شبکه تلویزیونی را که بخواهد تماشا می کند.  / باشگاه خبرنگاران

 

کپی