اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

تصادف مرگبار 2 برادر در فهرج

تصادف مرگبار 2 برادر در فهرج

2 برادر براثر برخورد پژو با موتورسیکلت تسلیم سرنوشت مرگباری شدند.

ایران آنلاین / سرهنگ "مهدی پنجعلی زاده"فرمانده انتظامی شهرستان فهرج گفت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در ورودی شهر فهرج ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی صحنه تصادف مشخص شد، یک دستگاه سواری پژو405 هنگام تردد در باند قدیمی جاده با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد کرده است و راکب و سرنشین موتورسیکلت دچار جراحت شدید شده اند.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: به محض وقوع تصادف ماموران امداد رسان در محل حادثه حاضر شدند و مصدومان را به بیمارستان منتقل که متاسفانه به علت شدت جراحات وارده هر دو مصدوم که برادر بودند جان خود را از دست دادند.
وی تصریح کرد: تحقیقات ابتدایی کارشناسان پلیس راهور حاکی از بی احتیاطی راننده سواری پژو به علت انحراف به چپ  نسبت به موتورسیکلت اعلام شده است
فرمانده انتظامی فهرج افزود:متاسفانه حدود یک سال است که باند دوم پل ورودی شهر فهرج در حال ساخت است و پیشرفت 90 درصدی داشته است اما مدتی است عملیات اجرایی برای تکمیل این پروژه متوقف شده که می طلبد مسئولان فکر اساسی داشته باشند تا دیگر شاهد چنین تصادفات دلخراشی نباشیم./پلیس

کپی