اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

با این دستکش حرارتی با سرما مقابله کنید

با این دستکش حرارتی  با سرما مقابله کنید

یخ کردن و سرمای دست ها در زمستان گاه یک معضل است چرا که گرم نگه داشتن دست‌ها کار آسانی نیست و کسانی مانند کوهنوردان و افرادی که در مناطق سردسیر زندگی می‌کنند، این موضوع را تجربه کرده‌اند و کاملاً این موضوع را درک می‌کنند.

ایران آنلاین /معمولاً همه برای گرم کردن دستان خود در سرما از دستکش‌های با جنس‌های متفاوت استفاده می‌کنند و در این زمینه محصولات زیادی تولید و وارد بازار شده است. اما اخیراً شرکتی برای نخستین بار دستکشی ساخته و روانه بازار کرده که به کمک یک باتری که روی این دستکش جاسازی شده است، دست‌ها را با تولید حرارت گرم می‌کند.
اسم این دستکش آتش جهنم (Hellfire) نام دارد و بهترین روش برای گرم نگه داشتن دست‌ها در سرمای بسیار زیاد است. با باتری   ای که در این دستکش جاسازی شده است می‌توان تمام روز دست‌ها را گرم نگه داشت. باتری این دستکش بسیار سبک و قابل شارژ است و در سه درجه کم، متوسط و زیاد برای تولید گرما قابل تنظیم است. این باتری با یک بار شارژ می‌تواند 12 ساعت با درجه پایین دستان کاربر را گرم نگه دارد. با گرمای متوسط باتری آن برای مدت 8 ساعت گرما تولید می‌کند و با درجه بسیار بالا می‌تواند دست‌ها را تا 4 ساعت گرم نگه دارد.
این باتری در هر دو جفت دستکش به‌کار رفته است. جنس دستکش نیز از چرم گوسفند و ضد آب است و قابلیت تنفس  دارد و دست‌ها در داخل آن با گرمای ایجاد شده عرق نمی‌کند. وزن آن نیز 280 گرم است. حتی این دستکش قابلیت این را دارد که کاربر بتواند بدون درآوردن آن با صفحه لمسی تلفن همراه هوشمند خود کار کند.این دستکش در دو رنگ مشکی و سفید و در اندازه‌های مختلف به تازگی وارد بازار شده است و هر جفت آن 425 دلار به فروش می‌رسد./روزنامه ایران

کپی