پس از آیت الله ناصر مکارم شیرازی، آیت‌الله نوری‌ همدانی نیز در اعتراض به تعرض مسئولان سعودی به نوجوانان ایرانی، تاکید کرد که نباید به سادگی از این مسئله گذشت.

به گزارش ایران آنلاین، این مرجع تقلید، در جلسه خارج فقه خود که در مسجد اعظم حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد، یادآور شد: تجاوز به دو نوجوان در عربستان نباید در سکوت باشد و نباید به سادگی در برابر این مسئله گذشت و از همین رو مسئولان باید به این امر توجه نشان دهند.

استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: از اعضای تیم مذاکره کننده ایران باید تقدیر و تشکر کرد و از سوی دیگر باید تیم مذاکره کننده به این امر توجه داشته باشند که نخستین شرط تفاهم با گروه 1+5 این است که تمام تحریم‌ها یکجا لغو شود.

آیت‌الله نوری‌همدانی با اشاره به اینکه نباید مردم به دو دسته تقسیم شوند گفت: همه مردم ایران باید دارای وحدت باشند و نباید به دو دسته تقسیم شوند و همدلی خود را حفظ کنند.

وی بیان کرد: ما نسبت به پروتکل الحاقی نگران هستیم و به میان کشیدن مسائل دیگر درست نیست و از سوی دیگر طول کشیدن مذاکرات درست نیست و باید به وقت توجه داشته باشند و مذاکرات به ماه‌های طولانی نرسد.

منبع: فارس

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.