اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

دستگیری عامل توزیع کننده قرص های روانگردان

دستگیری عامل توزیع کننده قرص های  روانگردان

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از دستگیری یک توزیع کننده قرص های روانگردان و مخدر و کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز لوله بلند و 892 عدد قرص از وی در حوالی تهران نوخبر داد.

به گزارش ایران انلاین سرهنگ "نادر مرادی" در تشریح این خبر،اظهار داشت: ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت،شب گذشته هنگام گشت زنی در سطح شهر،به یک نفر عابر پیاده به نام "ع – ر" که یک عدد کارتن در دست داشته مشکوک شدند.
وی ادامه داد: این شخص توسط ماموران دستگیر و در بازرسی از کارتنی که متهم در دست داشت، 500 عدد انواع قرص و ۱۵ شیشه ۲۵۰ میلی لیتر داروی روانگردان و مخدر کشف شد.
این مقام انتظامی در ادامه خاطر نشان کرد:پس از شناسایی مخفیگاه متهم در حوالی تهران نو تعداد 392عدد قرص مخدر دیگر به هراه مقدار چهار گرم مواد مخدر مشکوک به سوخته تریاک - یک عدد اسپری اشک اورمارک ناتو- یک قبضه سلاح غیر مجاز لوله بلند مارک senator ،تعداد 69عدد فشنگ –یک عدد کلید دستبند و یک عدد دستگاه تاریخ زن،کشف ومتهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با بیان اینکه ریشه بسیاری از جرائم در موادمخدر نهفته است، به والدین توصیه کرد: از آنجا که یکی از افت ها و تکنیک های دشمنان رواج مادمخدر صنعتی در بین جوانان است، رفتار فرزندان خود را کنترل کنند و در محل زندگی خود اگر به موارد مشکوکی برخورد کردند از طریق تلفن 110 مراتب را به پلیس اعلام نمایند.

کپی