اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

گزارش واعظی از پیگیری درخواست ساکنان روستای نوقند

گزارش واعظی از پیگیری درخواست ساکنان روستای نوقند

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی از برنامه‌های محوری دولت است، گزارشی از روند پیگیری درخواست ساکنان روستای نوقند استان خراسان جنوبی درباره تقویت آنتن‌دهی اینترنت همراه ارائه کرد.

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام با انتشار تصاویری از آغاز عملیات اجرایی تقویت آنتن‌دهی اینترنت همراه در یکی از روستاهای استان خراسان جنوبی، نوشت:

«توسعه ارتباطات در دولت تدبیر و امید، چه در زمانی که بنده مسئولیت داشتم و چه در دولت دوازدهم که آقای مهندس آذری جهرمی عهده‌دار مسئولیت شد، جزء راهبردهای اصلی دولت بوده. اهمیت این راهبرد و فواید آن، در ایام کرونا خیلی خوب به چشم آمد.

تصویری که می‌بینید مربوط به آماده‌سازی زیرساخت نصب دکل تقویت اینترنت همراه در روستای نوقند در استان خراسان جنوبی است. چندی پیش یکی از ساکنان این روستا به نمایندگی از اهالی منطقه، در شبکه اینستاگرام، از بنده نسبت به تقویت آنتن‌دهی اینترنت همراه درخواست کمک کرد و من این مسئله را به وزیر محترم ارتباطات منتقل کردم. خوشبختانه همان مخاطب، حالا با ارسال این دو تصویر اعلام کرده که مقدمات تقویت اینترنت همراه نوقند و روستاهای حومه در حال انجام و نسبت به حقیر و وزیر جوان ابراز لطف و محبت کرده است.

با وجود ازدیاد مشغله‌ها و کارهای مختلف، معمولاً سعی می‌کنم پیام‌های مردم را در شبکه‌های اجتماعی که در آن حضور دارم، بخوانم. درخواست‌های متعددی مطرح می‌شود که بعضاً از توان من خارج است و شرمنده می‌شوم، اما درخواست‌هایی را که قابل تحقق هستند، حتماً پیگیری می‌کنم.

نوقند سومین روستایی است که پس از درخواست مخاطبان صفحه اینستاگرام از بنده و مساعدت وزیر محترم ارتباطات، صاحب اینترنت پرسرعت همراه می‌شود.
توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی البته جزء برنامه‌های محوری دولت است و در این زمینه کارنامه وزارت ارتباطات درخشان بوده. با این همه ولی هنوز هستند روستاهایی که مشکلاتی از این قبیل دارند و امیدواریم تا پایان دولت، تعداد آنها به حداقل برسد.»/ ایسنا 

 
 
 

 

کپی