اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

گلایه سخنگوی وزارت بهداشت از ناهماهنگی در اجرای طرح شهید سلیمانی در آمل

گلایه سخنگوی وزارت بهداشت از ناهماهنگی در اجرای طرح شهید سلیمانی در آمل

دکتر لاری در سفر به آمل گفت: اینکه هر فرد و یا دستگاهی در چنین شرایط حاد کرونایی شهرستان به دنبال مقصر باشد و از مسئولیت خود شانه خالی کند، کار پیش نخواهد رفت.

سخنگوی وزارت بهداشت و درمان، از کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عادی انگاری مردم انتقاد کرد و گفت: میزان ماسک زدن مردم اکنون در کشور به ۸۶درصد رسیده است.

سیما سادات لاری امروز در نشست با فرماندار و نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری این شهرستان گفت: علت روند کاهشی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برخی مناطق کشور عادی انگاری مردم در پی کاهشی شدن آمار بیماران بستری پس از پشت سرگذاشتن موج سوم شیوع کرونا در کشور بوده است.

ناهماهنگی در اجرای طرح شهید سلیمانی درآمل

وی از برخی ناهماهنگی‌ها در بازید میدانی روز سه شنبه خود از روند اجرای این طرح در روستای" رشتکلا" شهرستان آمل گلایه و ابراز ناراحتی کرد و گفت: اینکه هر فرد و یا دستگاهی در چنین شرایط حاد کرونایی شهرستان به دنبال مقصر باشد و از مسئولیت خود شانه خالی کند، کار پیش نخواهد رفت.

سخنگوی وزارت بهداشت و درمان با بیان اینکه ویروس کرونا در این مدت نشان داده که روزنه‌های مختلف برای انتقال و همه گیرکردن مردم دارد تصریح کرد: نباید با کم کاری‌ها بین دستگاهی، باعث بی اعتنایی مردم نسبت به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی شویم، در حال حاضر همه باید با کمک یکدیگر برای پیشبرد طرح شهیدسلیمانی و موفقیت این طرح برای ریشه کن کردن بیماری کرونا بکوشیم./ صداو سیما

کپی