اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

هشدار به کبودراهنگی‌ها برای موج چهارم کرونا

هشدار به کبودراهنگی‌ها برای موج چهارم کرونا

فرماندار شهرستان کبودراهنگ هشدار داد: برگزاری همه مراسم ها و دورهمی ها همچنان ممنوع است و اگر مردم شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نکنند از این وضعیت قطعاً خارج خواهیم شد و موج چهارم کرونا بسیار خطرناک‌تر خواهد بود.

حجت‌الله مهدوی سه‌شنبه ۱۶ دی ماه در ستاد پیشگیری، کنترل و مقابله با کروناویروس شهرستان کبودراهنگ، تأکید کرد: با کسانی که مصوبات ستاد کرونا را انجام ندهند و نسبت به سلامت مردم بی توجه باشند، برخورد قانونی می شود.

وی خاطرنشان کرد: بازرسی ها همچنان با تمام قوت در شهرستان انجام می شود و برای حل مشکلاتی که با شیوع ویروس در شهرستان ایجاد شده، نیروهای سپاه و تیم درمان طرح حاج قاسم سلیمانی را با حمایت از آسیب دیدگان کرونا و رفع نیازهای مالی، اجتماعی، فرهنگی و مراقبت از بیماران کرونایی در کنار مردم شهرستان کبودراهنگ هستند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ نیز در این نشست تأکید کرد: روستائیانی که مبتلا می شوند، باید سریع برای نمونه گیری به مراکز درمان مراجعه کنند تا از انتقال و انتشار ویروس جلوگیری به عمل آید.

دکتر علی احمدی یادآور شد: تاکنون ۶۶۹ نفر کرونا مثبت در شهرستان بستری شده است و در حال حاضر در بیمارستان امام رضا(ع) ۳۲ نفر بستری شده اند که از این تعداد پنج نفر کرونا مثبت هستند./ ایسنا

کپی