اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

دستبند پلیس بردستان 2 شرور در نازی آباد

دستبند پلیس بردستان 2 شرور در نازی آباد

جانشین پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 2 شرور نازی آباد خبر داد.

سرهنگ "علیرضا ناصری نژاد " در تشریح این خبر بیان کرد: شامگاه گذشته درگیری با سلاح سرد بین 3 شرور در نازی آباد  به مرکز فوریت های پلیسی  اعلام که بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی کلانتری 130 نازی آباد  به محل اعزام شدند.
وی عنوان کرد: ماموران پس از حضور در محل حادثه متوجه شدند که قبل از حضور آنها، طرفین درگیری از محل متواری شده اند با این وجود ماموران به تحقیقات خود ادامه دادند و در پرس و جو از حاضران در صحنه مشخصات ظاهری طرفین نزاع را بدست آوردند.
تحقیقات ماموران ادامه داشت تا اینکه از بخش اورزانس بیمارستان مفرح خبر رسید یکی از طرفین درگیری که با ضربه سلاح سرد زخمی شده است برای معالجه به بیمارستان مراجعه کرده است که ماموران بلافاصله در بیمارستان حاضر و از فرد زخمی در خصوص نزاع پیش آمده تحقیق و بازجویی کردند.
جانشین پلیس پیشگیری عنوان کرد: سرانجام گشت کلانتری 130 نازی آباد ساعتی بعد، در منطقه  وصال  دو متهم عامل درگیری را سوار بر موتورسیکلت مشاهده و برای دستگیری آنها وارد عمل شدند که متهمان با مشاهده ماموران پا به فرار گذاشته ولی در ادامه ماموران توانستند با واکنش به موقع هر دو متهم را دستگیر و در بازرسی بدنی از آنها سه قبضه سلاح سرد کشف کردند.
این مقام پلیسی  در پایان با اشاره به تشکیل پرونده قضایی و تحویل متهمان به دادسرا ، گفت: نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت شهروندان همواره با اراذل و اوباش برخورد قاطع و جدی خواهد داشت و در این راه از تمام امکانات و ظرفیتهای قانونی خود استفاده می کند.

کپی