اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

زن مسافرنما زورگیر از آب در آمد

زن مسافرنما زورگیر از آب در آمد

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری زنی که به عنوان مسافر، سوار خودروهای مسافر بری می شد و با اعمال خشونت وجوه نقد رانندگان را سرقت می کرد، خبر داد و گفت: متهم به 10 فقره زورگیری معترف شد.

 به گزارش ایران انلاین ،سرهنگ "کیومرث حسنوند"  بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر  زورگیری زنی  از راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید و ضرب و شتم راننده آن، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی عنوان کرد: ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند زن سارق مسافر نما  را ساعاتی پس از سرقت در محدوده سرقت شناسایی و دستگیر کنند.
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ  با اشاره به کشف 120 میلیون ریال وجه نقد و دو قبضه سلاح سرد از سارق،  افزود : متهم پس از انتقال به کلانتری 135 آزادی  به 10 فقره زورگیری در محدوده "استاد معین" معترف شد.
این مقام انتظامی گفت: شناسایی مال باختگان و کشف جزئیات پرونده و سایر جرایم احتمالی در دستور کار قرار دارد.
سرهنگ حسنوند در پایان به رانندگان مسافر بری توصیه کرد: توصیه های ایمنی را رعایت کنید، از سوار کردن مسافرهای مشکوک و بین راهی خودداری کنید، در صورت مواجه شدن با سارقان از انجام اعمال خودسرانه خودداری کنید و موضوع را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهید.

کپی