اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

توقیف 25 کیلو شیشه در عملیات پلیس

توقیف 25 کیلو شیشه در عملیات پلیس

در عملیاتی مشترک توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران و استان گلستان سه سوداگر مرگ دستگیر و 25 کیلو و966 گرم شیشه کشف شد.

 به گزارش ایران انلاین ،در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر قصد دارد با استفاده از یک دستگاه خودروی  سواری پژو 405 با همکاری دو تن از همدستانش مقادیری مواد مخدر روانگردان "شیشه" از قاچاقچیان مرز شرقی کشور تهیه و به استان گلستان انتقال دهد. بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.
با تکمیل رصد های اطلاعاتی نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و ماموران عملیات این پلیس با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان گلستان موفق شدند خودرو متهمان را در محور "توسکستان" شناسایی و تردد آن را تحت مراقبت های ویژه قرار دهند.
مراقبت های ویژه پلیسی از خودروی متهمان ادامه تا اینکه روز گذشته در یک عملیات منسجم و مشترک خودرو متهمان متوقف و در بازرسی از داخل آن  25 کیلو و  966 گرم شیشه کشف شد.
متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس در استان گلستان منتقل و پس از تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

کپی