اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

گردشگران رژیم صهیونسیتی مواد مخدر به امارات قاچاق می کنند

گردشگران رژیم صهیونسیتی مواد مخدر به امارات قاچاق می کنند

کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) فاش کرد که تعدادی از گردشگران این رژیم با وجود محدودیت های شدیدی که از سوی کشور امارات اعمال می شود ، توانستند مقادیر معتنابهی مواد مخدر به این کشور قاچاق کنند.

به گزارش پایگاه خبری «فلسطین الیوم» بر اساس این گزارش  کسانی که از اسرائیل وارد امارات شدند مقادیری از مواد مخدر مانند حشیش و ماری جوانا را به امارات وارد می کنند.

این در حالی است که یکی از آنها گفته که از قوانین سختگیرانه و مجازات های شدید اعمال شده توسط امارات برای افرادی که درگیر مواد مخدر هستند، آگاهی نداشته است.

یکی دیگر از گردشگران گفت: من چند ماده مخدر سبک با خود آوردم و فکر نمی کنم به مشکل بر بخوریم. ما فقط در اتاق هتل آنها را می کشیم.

گردشگری دیگری هم  ادعا کرده که از جدی بودن موضوع اطلاع ندارد و در اتاق هتل خود جشن سال نو را گرفته است.

طبق قوانین امارات نگهداری و قاچاق مواد مخدر می تواند به ۲۰ سال حبس منجر شود و مجازات آن در مواردی اعدام است.

اقداماتی که گردشگران رژیم صهیونیستی در امارات انجام می دهند به معضلی برای هتل داران و مناطق گردشگری در این کشور تبدیل شده است .

پیشتر نیز یک بازرگان رژیم صهیونیستی و مدیر هتلی در دوبی فاش کردند که گردشگران رژیم صهیونیستی وسایل موجود در اتاق های محل اقامت خود در هتل های دوبی را به سرقت می برند.

شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی نیز در گزارشی با اشاره به تبدیل شدن دوبی به شهر فساد و فحشا و تمایل بالای اسراییلی ها برای سفر به این شهر، به افزایش ورود گردشگران این رژیم به شهر «دوبی» در امارات متحده عربی پرداخته و اعلام کرد که «دوبی» به «پایتخت تن فروشی» در جهان تبدیل شده است.

این شبکه صهیونیستی اعلام کرده که فساد و فحشا در دوبی در حالی صورت می‌گیرد که مقامات اماراتی از اتفاقاتی که رخ می‌دهد، کاملا آگاه هستند.

روزنامه عبری زبان «یدیعوت احارانوت» نیز در گزارشی افزود: از زمان امضای توافق سازش، «گردشگری فحشا» در دوبی برای جوانان اسرائیلی رونق گرفته است و نباید از گفتن این حقیقت ابا داشت و ظاهری زیبا به چیزی که در دوبی رخ می‌دهد، داد.

سه شرکت هواپیمایی مسافربری رژیم صهیونیستی چندی پیش در ماه جاری میلادی به همراه شرکت هواپیمایی دولتی " فلای دوبی" پروازهای مستقیم میان تل اویو و دوبی را راه اندازی کردند.

حدود ۸ هزار ساکن سرزمین های اشغالی  برای جشن سال نو ۲۰۲۱ وارد امارات شدند.

امارات در اواسط سپتامبر گذشته تحت فشار دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا توافق عادی سازی مناسبات با رژیم صهیونیستی را به امضا رساند و دو طرف چندی بعد موافقتنامه معافیت متقابل روادید ورود را منعقد کردند. / ایرنا

کپی