اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

نظر کاربران درباره صحنه جنجالی بازی پرسپولیس-ذوب‌آهن

نظر کاربران درباره صحنه جنجالی بازی پرسپولیس-ذوب‌آهن

بازی روز گذشته پرسپولیس و ذوب‌آهن یک صحنه بسیار جنجالی داشت.

در بازی روز گذشته میان پرسپولیس و ذوب‌آهن که درنهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید، صحنه‌ای جنجالی رخ داد. در این صحنه بازیکنان پرسپولیس و ذوب‌آهن درگیر شدند و در نهایت سعید آقایی از پرسپولیس و عبدالله حسینی از ذوب‌آهن با کارت قرمز داور از زمین مسابقه اخراج شدند.

کاربران «خبرآنلاین» درباره این صحنه نظرات خود را به اشتراک گذاشتند؛ عده‌ای معتقد بودند که در این صحنه حامد لک بزرگنمایی کرده است و حرکت او باعث اخراج بازیکنان هر دو تیم شده است. پژمان درمورد این موضوع نوشت: «من پرسیپولیسی ام و از چیزی که میترسیدم ضربه خوردیم. اونم حرکت های اضافی و حاشیه ای همیشگی لک. متاسفانه بازی خوبش رو زیر سئوال برد و باعث شد آقایی هم اخراج بشه و متعاقبا گل بخوریم.»

برخی کاربران علاوه بر حامد لک، کمک‌داور پشت دروازه را در ایجاد این حاشیه مقصر دانستند. محمدرضا درباره عملکرد ضعیف کمک‌داور پشت دروازه نوشت: «کمک داور پشت دروازه انگار اومده بود چالش مانکن شرکت کنه. عالم و آدم دیدن حامد لک داره فیلم بازی میکنه و وقت تلف میکنه و مهم تر اینکه ضربه بازیکن ذوب آهن بهش نخورد. سعید آقایی هم احساساتی شد وگرنه حقش اخراج نبود.»

برخی کاربران نظرات متفاوتی با بقیه درمورد لک و صحنه اخراج داشتند؛ کاربر بدون نامی نوشت: «بازیکن بی اعصاب ذوب آهن خیلی مشخص دنبال درگیری و تنش بود و به عمد نیز پایش را سمت حامد پرت کرد و با اینکه به حامد لک نخورد اما حرکتش تنش آفرین و خطرناک بود و باید با کارت قرمز مستقیم روبرو میشد اما اقایی واکنش طبیعی به این صحنه داشت و اعتراضش به حرکت این بازیکن کاملا نرمال بود و تنها کارت زرد برایش کافی بود که داور نا عادلانه عمل کرد و نتیجه اش شد بهم ریختگی خط دفاع پرسپولیس و خوردن گل تساوی.»/ خبرآنلاین

بیشتر بخوانید:

برگزاری تمرین پرسپولیسی‌ها در ۲ گروه

کپی