اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

رئیس سازمان اطلاعات یمن به رژیم صهیونیستی هشدار داد

رئیس سازمان اطلاعات یمن به رژیم صهیونیستی هشدار داد

رئیس سازمان اطلاعات دولت صنعاء اعلام کرد که تمامی تحرکات اسرائیلی در منطقه را رصد کرده و تمامی طرح‌های خصمانه آن علیه یمن را دنبال می‌کند.

 به نقل از شبکه خبری المسیره وابسته به جنبش انصارالله یمن، عبدالله یحیی الحاکم، رئیس سازمان اطلاعات و شناسایی دولت نجات ملی یمن وابسته به جنبش انصارالله طی سخنرانی در صنعاء اظهار کرد: ما در بالاترین سطح آمادگی امنیتی، نظامی و روانی (ذهنی) جهت آغاز اقدامات و ماموریت‌های ویژه مقابله با چالش‌های مختلف از جمله رویارویی با متجاوزان و مزدوران و نیز رژیم اشغالگر صهیونیستی هستیم و تمامی تحرکات آن را زیر نظر داریم و تمامی اقدامات تحریک‌آمیز آن و اقدامات خصمانه و مجرمانه‌ای را که برنامه‌ریزی کرده، رصد می‌کنیم.

الحاکم در ادامه گفت: شکست در جنگ علیه یمن عاملی است که باعث شد دشمن برای مداخله بیشتر از صهیونیست‌ها کمک بگیرد و برخی کشورها نیز در باتلاق عادی‌سازی بیفتند.

رئیس سازمان اطلاعات و شناسایی دولت صنعاء افزود: رژیم صهیونیستی گمان می‌کند با این کار در برابر ملت مومن و فهیم یمن عرض اندام خواهد کرد، به همین دلیل به آن می‌گوییم این تهدیدها یمن و مردم بزرگ آن و رهبری استثنایی آن را نمی‌ترساند و ما از تحرکات دشمن صهیونیستی در منطقه غافل نیستیم و دشمن باید هشدارهای ما را نسبت به هرگونه اقدام بی‌پروا و بدون فکر و یا ماجراجویی که عواقب ناگواری دارد، جدی بگیرد.

همچنین این مسؤول دولت نجات ملی یمن بر لزوم مسلح شدن به هوشیاری امنیتی، همسو کردن تلاش‌ها و آمادگی برای مقابله با دشمنان خدا و دشمنان یمن تاکید کرد.

هیدای زیلبرمان، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی جمعه گذشته در گفت‌وگوی مطبوعاتی مدعی شده بود: ایران به عنوان بزرگترین هم‌پیمان "حوثی‌ها" احتمالا از عراق و یا از یمن به "اسرائیل" حمله می‌کند، ما اطلاعاتی داریم مبنی بر اینکه ایران در آنجا پهپادها و موشک‌های هدایت شونده‌ای را تولید کرده که می‌توانند به "اسرائیل" برسند.  / ایسنا

کپی