اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

جزئیات حادثه بزرگراه آزادگان/ عابر پیاده فوت کرد

جزئیات حادثه بزرگراه آزادگان/ عابر پیاده فوت کرد

رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب گفت: علیرغم توصیه‌های مکرر و متعدد پلیس راهور فاتب در خصوص عدم تردد عابرین از عرض بزرگراه باز هم شاهد این تردد عابرین پیاده از عرض معابر و در نهایت بروز حوادث ناگوار هستیم.

سرهنگ احسان مومنی در گفتگو با میزان اظهار داشت: ساعت ۲۰:۴۰ دقیقه شب گذشته، در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان لاین تندور روی پل رودخانه کن یکدستگاه موتورسیکلت که در این مسیر در حال حرکت بوده با عابر پیاده‌ای که در حال عبور از عرض بزرگراه بوده به شدت برخورد می‌کند.

مومنی ادامه داد: در این حادثه متاُسفانه عابر پیاده بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می‌نماید.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار کرد: خود راکب و ترک نشین موتورسیکلت هم پس از برخورد با این عابر پیاده به شدت زمین می‌خورند و هر دوی آن‌ها مصدوم می‌گردند.

مومنی افزود: بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور فاتب در صحنه حادثه حاضر می‌شوند و ضمن ایمن سازی محدوده تصادف نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام می‌نمایند.

وی گفت: در این حادثه برای عابر پیاده به علت عبور غیر مجاز از عرض بزرگراه و عدم استفاده از پل هوایی سهم تقصیر در نظر گرفته شد.

سرهنگ مومنی توصیه نمود: عابرین پیاده در هنگام عبور از عرض معابر حتماً از گذرگاه‌های عابر پیاده و یا از پل‌های هوایی عابر پیاده استفاده نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم./میزان

کپی