اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

‌پیکر دومین مفقود حادثه شناور خوارزم پیدا شد

‌پیکر دومین مفقود حادثه شناور خوارزم پیدا شد

عاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از یافتن پیکر دومین خدمه شناور خوارزم توسط تیم‌های جستجو و نجات دریایی حاضر در منطقه خبر داد و گفت: جسد فردی که روز گذشته پیدا شده بود نیز شناسایی شد.

اسماعیل مکی زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیکر یکی دیگر از سرنشینان شناور خوارزم صبح امروز 9 دی ماه توسط تیم‌های جستجو و نجات دریایی حاضر در منطقه( ناجی 15) پیدا شد. 

وی افزود: روز گذشته نیز پیکر یک خدمه دیگر از آب گرفته شده بود که پس از انجام مراحل قانونی احراز هویت مشخص گردید پیکر یافت شده متعلق به "یاسر مانع بو حمیدی "بوده است.

معاون دریایی اداره‌کل بنادر و دریانوردی ضمن قدردانی از مشارکت و اهتمام کلیه ارگان‌های دریایی همکار(ندسا، نداجا، دریابانی) جامعه محلی، همیاران ناجی و شناورهای جستجو و نجات اداره کل حاضر در عملیات‌های جستجو و نجات مفقودین شناور خوارزم گفت: همکاری دیپلماتیک کشورهای منطقه بویژه کشور عمان و مشارکت گارد ساحلی این کشور چه از حیث ارتباطات مخابراتی و چه حضور در عملیات‌های مشترک شایسته تقدیر است.

به گزارش تسنیم، شناور خوارزم پنج شنبه 4 دی ماه در حالی که حامل 15 عدد بیل مکانیکی بود حوالی ساعت 19 بندر شناص عمان را به مقصد بندرعباس ترک کرده که در موقعیت احتمالی 15 مایلی جنوب شرق جزیره لارک واژگون و 7 خدمه این شناور مفقود می‌شوند، با تلاش تیم‌های جستجو و نجات دریایی تاکنون جسد دو تن از خدمه این شناور پیدا و تلاش برای یافتن دیگر سرنشینان همچنان ادامه دارد./تسنیم

کپی