اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

اعتراف 10 میلیاردی به سرقت منزل

اعتراف  10 میلیاردی به سرقت منزل

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند 5 نفره سارقان حرفه ای منزل خبر داد و گفت: متهمان به 15 فقره سرقت به ارزش 10 میلیارد ریال معترف شدند.

 سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" بیان داشت: از  مهر ماه سال جاری چند فقره سرقت مشابه در محدوده پایگاه ششم پلیس آگاهی اتفاق افتاد که در بررسی های اولیه مشخص شد که سرقت ها توسط تعدادی افراد حرفه ای با همکاری یکدیگر به وقوع پیوسته است.
وی عنوان کرد: در بررسی های محلی مشخص شد که سارقان 5 تن بوده و چهره تعدادی از سارقان نیز در صحنه های سرقت شناسایی شده است.
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه 4 تن از سارقان در تهران و یک نفر از آنان در کرج شناسایی شد،  ابراز داشت: در 5 عملیات مستقل و منسجم با هماهنگی های قضائی هر 5 متهم در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از این مکان ها تعدادی اموال مسروقه کشف و متهمان به ناچار به جرایم ارتکابی اعتراف کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بررسی های پلیسی به 15 فقره سرقت در طی 3 ماه اخیر معترف شدند، تصریح کرد: متهمان اظهار داشتند، سرقت ها در محله های نیروی هوایی، بلوار ابوذر و خیابان نبرد با همراهی و همدستی یکدیگر انجام داده و بیش از 10 میلیارد ریال از منازل شهروندان سرقت شده است.

کپی