اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

کشف 34 کیلو تریاک در جنوب تهران

کشف 34 کیلو تریاک در جنوب تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف 34 کیلو گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

 به گزارش ایرن انلاین سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند"  اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر تهیه و انتقال مقادیر فراوانی مواد مخدر توسط یکی از قاچاقچیان مواد مخدر به شهر تهران، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.
وی بیان داشت: بررسی های پلیسی نشان از این داشت، متهم با از قاچاقچیان جنوبی کشور مواد مخدر تهیه و در مخفیگاهش در کهریزک پنهان کرده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با بیان اینکه در رصد های اطلاعاتی مخفیگاه  متهم شناسایی شد، عنوان کرد: با هماهنگی های قضائی دستور دستگیری متهم و بازرسی از منزل وی اخذ و چهارم دی ماه تیمی از ماموران عملیات پایگاه دهم این پلیس به مخفیگاه وی در کهریزک اعزام شد.
این مقام انتظامی ابراز داشت: ماموران اعزامی موفق شدند پس از حصول اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش در یک عملیات غافلگیرانه متهم را درحالی که سرگرم بسته بندی مواد مخدر بود، در دم دستگیر و مقدار 34 کیلو گرم تریاک کشف کردند.
سرهنگ حسنوند در پایان افزود: متهم به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران انتقال و پس از تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

کپی