اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

راه ۱۵ روستای شاهرود خلخال بسته است

راه ۱۵ روستای شاهرود خلخال بسته است

بخشدار بخش شاهرود خلخال گفت: پس از گذشت سه روز از آخرین بارش برف زمستانی ، راه ارتباطی ۱۵ روستای این بخش همچنان مسدود است.

مسیب پارساپور روز یکشنبه افزود: برغم تلاش راهداران اهالی ۱۵ روستای خلخال با مشکل تردد مواجه هستند.

وی اظهارکرد: برای بازگشایی راه‌های مسدود شده از برف روستاهای شاهرود علاوه بر اکیپ‌های اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال از ماشین‌آلات برفروبی و راه‌سازی شهرداری کلور مرکز این بخش و امکانات برفروبی دهیاری‌های شاهرود کمک گرفته شده است.

سیدعیسی کریم‌پور ، بخشدار مرکزی خلخال نیز گفت: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و بکارگیری ماشین‌آلات تعاونی دهیاری‌های بخش مرکزی غیر از راه ارتباطی روستای یوزناب سایر مسیرهای ارتباطی روستایی مسدود شده در این بخش بازگشایی شده است.

رییس اداره راهداری  و حمل و نقل جاده‌ای خلخال هم از تلاش برای برفروبی و بازگشایی مسیرهای باقیمانده مسدودشده از برف در مناطق مختلف این شهرستان خبر داد و گفت: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای خلخال که بر اثر بارش برف سنگین مسدود شده بود، هم‌اکنون بازگشایی شده است.

معروف خسروی افزود:حجم و ارتفاع بالای برف همراه با  ادامه کولاک شدید موجب کندی در روند عملیات ، برفروبی ،بازگشایی و پاکسازی راه‌های روستایی پوشیده از برف و گاهی برفروبی چندین باره راه روستایی برخی از مناطق این شهرستان می‌شود.

خلخال در جنوب اردبیل از شهرستان‌های سردسیر کشور است./ ایرنا

کپی