اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

بازنشستگان کردستانی تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی دریافت می‌کنند

بازنشستگان کردستانی تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی دریافت می‌کنند

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان گفت: با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان با بانک صادرات استان، امکان استفاده بازنشستگان و وظیفه بگیران از تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی خرید لوازم خانگی فراهم شد.

محمد احمدی اظهار داشت: بنابراین تفاهم نامه از اول دی‌ماه ۹۹ به مدت یک سال بازنشستگان و وظیفه بگیران تک ورثه همسر در صورت تمایل می‌توانند، از تسهیلات خرید لوازم خانگی تا سقف ۵۰ میلیون تومان با مدت بازپرداخت ۳۶ ماهه و نرخ سود تسهیلات برابر با حداقل نرخ سود و کارمزد مطابق سیاستهای اعتباری بانک صادرات ایران استفاده کنند.

وی افزود: اعطای تسهیلات جعاله تعمیر مسکن و همچنین تسهیلات همیاران سپهر نیز هر کدام تا سقف ۵۰ میلیون تومان و کارت همیاران سپهر با نرخ سود ۱۵ درصد از دیگر بندهای این تفاهم‌نامه است.

احمدی اضافه کرد: بانک تعهد کرده است که وام ازدواج فرزندان بازنشستگانی که از طرف مدیریت صندوق بازنشستگی استان به بانک معرفی می شوند، در صورت تکمیل مدارک با اولویت و خارج از نوبت پرداخت کند.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان تاکید کرد: بانک صادرات پس از اخذ رضایتنامه از شخص و پس از واریز حقوق، مبلغ قسط را از حساب وام گیرنده کسر خواهد کرد.

وی یادآور شد: بازنشستگان و وظیفه بگیران تک ورثه همسر استان کردستان در صورت نیاز به دریافت این تسهیلات می‌توانند با مراجعه به مدیریت صندوق بازنشستگی استان و یا کانون‌های بازنشستگی نسبت به دریافت معرفی نامه کتبی و ارائه به بانک صادرات اقدام کنند./ ایرنا

کپی