اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

پای شهردار «کیلان» دماوند به هیات تخلفات اداری استانداری تهران باز شد

پای شهردار «کیلان» دماوند به هیات تخلفات اداری استانداری تهران باز شد

فرماندار شهرستان دماوند اعلام کرد: سرپرست شهرداری کیلان به دلیل سهل انگاری در خدمت رسانی به مردم طی بارش برف شب گذشته به هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان استان تهران معرفی شد.

مهدی حیدری بامداد جمعه و پس از بارش سنگین برف در شهرستان دماوند به صورت سرزده از ستاد برف‌روبی شهرداری های «آبسرد» و «کیلان» بازدید کرد و در جریان روند اجرای عملیات برف‌روبی و پاکسازی معابر در این دو شهر قرار گرفت. 

وی با اشاره به بازدید از ستاد برف‌روبی شهرداری کیلان گفت: با وجود شرایط نامساعد جوی و تداوم بارش برف، سرپرست شهرداری کیلان و دیگر مسئولان شهری در ستاد برف‌روبی حضور نداشتند.

به گفته حیدری، ‌ با توجه به‌ این سهل انگاری و نداشتن توجه لازم به آسایش مردم شهر کیلان، در چارچوب مقررات اداری، سرپرست آن شهرداری به هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان استانداری تهران معرفی شد. 

وی تصریح کرد: وظیفه ما خدمت به مردم شهرستان دماوند است و در صورت مشاهده هرگونه سستی و سهل‌انگاری توسط نهادهای مربوطه، برخورد لازم انجام خواهد شد.

فرماندار دماوند همچنین با اشاره به بازدید خود از ستاد برف روبی شهر آبسرد گفت:‌ ستاد مدیریت بحران شهر آبسرد با آمادگی کامل از ساعات اولیه شب گذشته اقدام به برف روبی و پاکسازی معابر شهر کرد و هم اکنون هم این ستاد برای  برف روبی در محدوده شهر آبسرد، مسیرهای روستایی، بلوار امام خمینی (ره) و بلوار آیت الله خامنه ای به صورت کامل در آماده باش است.

دماوند از شهرستان های شرق استان تهران است که از پنج شهر دماوند، آبسرد، کیلان، آبعلی و رودهن و ۲ بخش مرکزی و رودهن تشکیل شده است./ ایرنا 

 

 

 

  

کپی