اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه دار در خدابنده

دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه دار در خدابنده

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده گفت: یکی از اراذل و اوباش سابقه داری که باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان قیداری شده بود در شهرستان خدابنده دستگیر شد.

 سرهنگ غنیمتی فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده گفت: در راستای اجرای طرح مقابله با اراذل و اوباش و ارتقاء احساس امنیت شهروندان، یکی از اراذل و اوباش متواری خدابنده که در شهر قیدار در یک اقدام هنجار شکنانه با قمه کشی، موجب ایجاد رعب و وحشت در بین عابرین و کسبه محل شده و این عمل هنجار شکنانه توسط دوستان او فیلمبرداری شده و خودش شروع به انتشار این فیلم در فضای مجازی (اینستاگرام) کرده و با این کار سعی در خودنمایی و تهدید افراد دیگر می‌کرد که موضوع در دستور کار عوامل پلیس شهرستان خدابنده قرار گرفت.

او افزود: ماموران بلافاصله با اقدامات فنی و اطلاعاتی و بررسی‌های اولیه، مخفیگاه متهم را شناسایی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر وبه مراجع قضایی معرفی و با صدور قرار روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده با بیان این که استقرار نظم و امنیت در جامعه از وظایف ذاتی پلیس است، گفتد: نیروی انتظامی در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد خواهد کرد.باشگاه خبرنگاران

کپی