اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
فرماندار تالش:

تخت های ICU تالش پُر شد/ وضعیت همچنان قرمز است

تخت های ICU تالش پُر شد/ وضعیت همچنان قرمز است

فرماندار تالش، از پر شدن هر ۱۲ تحت ICU بیمارستان تالش توسط بیماران کرونایی خبر داد و گفت: هم اکنون ۷۳ بیمار کرونایی در شهرستان تالش بستری هستند.

محمدحسین شاهکویی با بیان اینکه شهرستان تالش از سه شنبه هفته گذشته در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد، تصریح کرد: هم اکنون ۷۳ بیمار کرونایی در شهرستان تالش بستری هستند.

وی از پر شدن هر ۱۲ تحت ICU بیمارستان تالش توسط بیماران کرونایی خبر داد و تصریح کرد: براساس دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت های ویژه را در شهرستان اعمال کردیم.

فرماندار تالش، با بیان اینکه دستگاه های خدمت رسان با یک دوم ظرفیت و دستگاه های غیر خدمت رسان حداکثر با یک سوم ظرفیت در حال ارائه خدمات به مردم هستند، گفت: منع تردد خودروهای غیر بومی به شهرستان برقرار است و خودروها از ساعت ۲۱ تا چهار صبح اجازه تردد ندارند.

شاهکویی، از تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: محدودیت های کرونایی یک هفته دیگر نیز ادامه خواهد داشت و تنها مشاغل گروه یک مشمول بازگشایی هستند.

وی از مردم شهرستان تالش خواست از هرگونه تجمع خودداری کنند و یادآور شد: برگزاری مراسم مانند عزا و عروسی موجب افزایش بیماران کرونایی خواهد شد.

فرماندار تالش، با بیان اینکه مردم باید از حضوز در مراکز پر جمعیت پرهیز کنند، گفت: تنها در مواقع ضروری از خانه خارج شود و حتما ماسک بزنید و مواد ضد عفونی کننده به همراه داشته باشید و حداقل روزی ۲۰ بار و هر بار ۲۰ ثانیه دست های خود را با آب و صابون بشویید تا شاهد کاهش بیماران در سطح شهرستان باشیم./ ایسنا

کپی