اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

کلانتری ها باید نماد خدمتگزاری به مردم باشند

کلانتری ها باید نماد خدمتگزاری به مردم باشند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان داشت:کلانتری ها باید نماد خدمتگزاری به مردم باشند و مردم ماموران کلانتری را با مجاهدت، ایثار و تلاش های خستگی ناپذیر آنها بشناسند و مجرمان از تلاش و مجاهدت شما بر خود بلرزند.

 سردار "حسین رحیمی" در بازدید میدانی از کلانتری های پایتخت با تاکید براینکه باید در حل و فصل، مشکلات مردم دقت و جدیت داشته باشید و مشکلات مردم را مشکلات خود بدانید، بیان داشت: جایگاه و ارزش کلانتری ها در خدمتگزاری و تامین امنیت و آرامش مردم است و باید کلانتری ها مامن و ملجا مردم باشند.
وی افزود: نباید اجازه بدهید که در منطقه و محدوده کلانتری شما کسی جرات کند که امنیت و آرامش مردم را به مخاطره اندازد و باید با شدت با کسانی که با اقدامات رذیلانه و اوباشگرانه خود در صدد ایجاد مزاحمت برای مردم هستند برخودری قانونی و مقتدرانه داشته باشید بگونه ای که هرگز این گونه افراد جرات مردم آزاری را به خود ندهند.
رئیس پلیس پایتخت تاکید کرد: کلانتری ها باید مرکز ثقل امنیت و آرامش محله و نقطه نقطه ی شهر و دیار مردم گرانقدرمان باشند و باید در رسیدگی به مشکلات مردم سرعت عمل داشته باشند.
رئیس پلیس پایتخت با تاکید برلزوم تقویت مراکز مشاوره و مددکاری کلانتری ها ، بیان داشت: راه اندای مراکز مشاوره و مددکاری در کلانتری ها اتفاق مبارکی بود که از اطاله دادرسی جلوگیری می کند.
سردار رحیمی با اشاره به اینکه با استفاده از قابلیت های مشاوره و مددکاری می توان دو طرف دعوا را قانع کرد چرا که در مصالحه حاکم و محکومی وجود ندارد و بالطبع رضایت دو طرف لحاظ خواهد شد ، عنوان داشت: ارایه مشاوره های کارشناسی شده و کاربردی تاثیر گذار و رهگشا است از این رو تلاش نمایید که از کارشناسان زبده و با تجربه در دوایر مشاوره و کلانتری ها استفاده شود.
وی افزود: کلانتری ها باید نماد خدمتگزاری به مردم باشند و مردم ماموران کلانتری را با مجاهدت، ایثار و تلاش های خستگی ناپذیر آنها بشناسند و مجرمان از تلاش و مجاهدت شما بر خود بلرزند.پلیس 

کپی