اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

ناطق نوری از ابراز همدردی‌ها در فقدان مرحوم شهیدی قدردانی کرد

ناطق نوری از ابراز همدردی‌ها در فقدان مرحوم شهیدی قدردانی کرد

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری در پیامی از ابراز همدردی‌ها در فقدان مرحوم حجت الاسلام شهیدی رییس سابق بنیاد شهید قدردانی کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری در این پیام قدردانی آورده است: در پی ضایعه درگذشت برادر محترم و روحانی خدوم، مرحوم حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید محمدعلی شهیدی محلاتی، که موجبات تالم خاطر بسیار گردید، بر خود لازم می‌دانم با طلب مغفرت از درگاه حضرت حق برای آن مرحوم، از الطاف و پیام های محبت آمیز روحانیت معظم، مسوولان، شخصیت‌های برجسته و سایر عزیزان که به طرق گوناگون اظهار هم‌دردی کردند، صمیمانه سپاسگزاری نموده و از خداوند متعال، سلامتی و  توفیق همگان را خواستارم.

حجت الاسلام شهیدی پس از تحمل یک دوره بیماری ۹ آذر ۱۳۹۹ خورشیدی چشم از جهان فروبست. پیکر مرحوم شهیدی سه شنبه گذشته با بدرقه مسئولان کشوری و خانواده های معظم شهدا در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در جوار مزار حضرت آیت الله خوشوقت آرام گر فت.

وی از جمله شخصیت‌های برجسته فرهنگی و سیاسی کشور بود که در ترویج فرهنگ دینی، اخلاقی، آرمان‌ها، ارزش‌های اسلامی و انقلابی و همچنین گسترش و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت با خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران از هیچ کوششی فروگذار نبود و در این بستر نیز اقدامات ارزشمندی انجام داده است.

عالم وارسته‌ای که همواره چه پیش از انقلاب و چه پس از انقلاب با تأسی از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرد و سال‌ها در مسوولیت‌های مختلف اقدامات شایسته و ماندگاری داشت.

/ایرنا 

کپی