اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

سند مالکیت ورزشگاه درفشی‌فر به پرسپولیس منتقل شد/ اعلام جزییات طرح توسعه ورزشگاه

سند مالکیت ورزشگاه درفشی‌فر به پرسپولیس منتقل شد/ اعلام جزییات طرح توسعه ورزشگاه

مدیر مجموعه ورزشی درفشی فر که در اختیار باشگاه پرسپولیس است جزئیات طرح توسعه این ورزشگاه را تشریح کرد.

 حسین خبیری اظهار داشت: طرح توسعه ورزشگاه شهید درفشی‌فر که در سال‌های گذشته مطرح شده، اما به دلایلی مغفول مانده بود، با توجه به رویکرد مدیرعامل جدید و نظر و چشم انداز هیات مدیره باشگاه به جریان افتاده است. در این ارتباط با حضور آقایان جعفر سمیعی، مدیرعامل محترم باشگاه و سید محمد فیاض، عضو هیات مدیره باشگاه، که خود سابقه سالها فعالیت به عنوان شهردار منطقه18 تهران را داشته‌اند و از مدیران باسابقه و بلندپایه شهرداری هستند ملاقاتی هم با آقای مهندس محمود کلهری، شهردار منطقه5 تهران، برگزار کردیم که نشست خوب و پرباری هم بود.

وی ادامه داد: طرح توسعه ورزشگاه شهید درفشی‌فر چند بار مطرح شده است. یکی از خواسته‌ها و سفارش‌های زنده‌یاد جعفر کاشانی نیز همین مساله بود و می‌خواستند ورزشگاه شهید درفشی‌فر به یک مجموعه کامل تجاری، رفاهی و ورزشی بدل شود. در زمان مدیریت‌های قبلی هم که مدیریت این مجموعه را برعهده داشتم طرحی را با نظر مدیرعامل وقت آماده کرده بودیم که به هر حال با تغییراتی که روی داد و همچنین عدم مالکیت باشگاه بر مجموعه، همه چیز متوقف شد.

مدیر مجموعه‌های ورزشی شهید درفشی‌فر و شهدای گمنام خاطر نشان کرد: در حال حاضر با تلاش باشگاه و مساعدت مجموعه وزارت ورزش سند مالکیت ورزشگاه به پرسپولیس منتقل شده است که این مساله شرایط را تغییر می‌دهد تا سرمایه‌گذاری باشگاه در آن دارای توجیه قانونی و اقتصادی باشد. مدیران عالی باشگاه نیز در کنار حفظ زمین چمن، استخر و سونا و سالن ورزشی به دنبال ارتقا امکانات مربوط به زمین چمن و ایجاد یک مجموعه کامل برای آینده باشگاه هستند که در آن بخش‌های تجاری و خدماتی، تفریحی و ورزشی، رفاهی و اقامتی برای ورزشکاران، سالن‌های چند منظوره و تالار افتخارات که از خواسته‌های هواداران است و زنده یاد جعفر کاشانی هم خیلی روی آن تاکید داشتند، ایجاد شود. فکر می‌کنیم با تحقق این پروژه، یکی از آرزوهای بسیاری از پرسپولیسی‌ها اعم از پیشکسوتان و هواداران عزیز برآورده گردد.

خبیری اضافه کرد: البته درباره یک پروژه عمرانی بزرگ در حوزه سرمایه‌گذاری و مهندسی صحبت می‌کنیم. در جلسه‌ای که با شهردار منطقه 5 انجام شد، صحبت‌های خوبی در این باره شکل گرفت و شاهد استقبال از این مساله بودیم. در آن جلسه طرح‌ها ارایه شد و قرار شد برنامه‌های مطالعاتی انجام شود که در این ارتباط در روزهای گذشته شاهد حضور تیم‌های مهندسی و اداری از سوی شهرداری در مجموعه درفشی‌فر بوده‌ایم. البته پیش بینی می‌کنیم، طرح‌های مطالعاتی، انجام امور اداری و تهیه نقشه‌ها و اجرای پروژه در صورت اینکه اتفاق خاصی رخ ندهد دو تا سه سال زمان ببرد.

خبیری در پایان گفت: تمام تلاشم این است که پروژه تجاری اداری رفاهی و ورزشی ورزشگاه شهید درفشی به سرانجام برسد تا یادگاری خوبی برای پرسپولیس و آیندگان به ارمغان بذاریم تاکید آقای سمیعی و هیئت مدیره هم همین است و امیدوارم به لطف خدا و حمایت همه دست اندرکاران این پروژه محقق شود./ رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس

بیشتر بخوانید:

باشگاه پرسپولیس: ما هیچ روزنامه ای نداریم

اعلام برنامه بازی‌ها و استادیوم‌های جام جهانی باشگاه‌ها/ لوگوی پرسپولیس در کنار بایرن مونیخ+ تصویر

کارشناسی داوری پرسپولیس و شهرخودرو

جدول لیگ برتر فوتبال| استقلال به رده چهارم سقوط کرد/پرسپولیس و نساجی در جمع بالانشینان

واکنش مدیر ورزشگاه شهرقدس به انتقادات

کپی