اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

اعترافات «مارادونا» از زبان پزشک متهم

اعترافات «مارادونا» از زبان پزشک متهم

پس‌لرزه‌های مرگ «دیگو مارادونا» همچنان ادامه دارد به طوری که پزشک معالج اسطوره آرژانتینی که منزل وی پس از درگذشت مارادونا توسط پلیس مورد بازرسی قرار گرفته، حالا مجبور به اعترافاتی در مورد وی شده است.

«لئوپولدو لوکو» معتقد است که مارادونا در دوران بستری بودن در بیمارستان بدنبال جراحی مغر، تحت بهترین خدمات مراقبتی ممکن قرار داشته است اما تشدید شرایط وی به حمله قلبی و سرانجام مرگ وی منجر شد.

براساس گزارش‌ها قرار است تحقیقات قضایی در خصوص احتمال سهل انگاری کادر پزشکی مارادونا صورت گیرد؛ تحقیقاتی که شاید ماه‌ها به طول بیانجامد؛ با این حال لوکو به شخصه تصمیم گرفته تا با رسانه‌ها مواجه شود.

لوکو در این‌باره گفت: مارادونا در برهه‌ای به من گفت که «دکتر قصد داری تا کجا این کار را ادامه دهی؟ من تا همین حالا هم زجر زیادی کشیده‌ام.»

وی افزود: فکر می‌کنم دیگو در پایان از مبارزه دست کشید؛ او بسیار غمگین بود و این موضوع را در او دیدم. او داشت با این روش خودش را تنبیه می‌کرد و من قصد نداشتم به عنوان یک دوست به او این اجازه را بدهم.

مارادونا در حالی که ۶۰ سال داشت، چهارشنبه هفته گذشته به دلیل حمله قلبی دار فانی را وداع گفت و میلیون‌ها عزادار ساعت ها در اطراف کاخ رییس جمهوری آرژانتین برای ادای احترام به اسطوره تمام نشدنی فوتبال صف کشیده و پیکر وی فردای همان روز به خاک سپرده شد./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

زمانی که مارادونا در کنار برادرش به میدان رفت+ تصویر

 

کپی