اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

کشف 494 کیلو تریاک در استان فارس

کشف 494 کیلو تریاک در استان فارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان، ۴۹۴ کیلو تریاک در بازرسی از یک کامیون تانکردار کشف شد.

 سردار رهام‌بخش حبیبی با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از تردد یک کامیون تانکردار حامل مواد مخدر در محور‌های مواصلاتی منتهی به شیراز مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند اظهار داشت: با تلاش ماموران انتظامی و ایست و بازرسی‌های محسوس و نامحسوس در نهایت خودرو مورد نظر شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در بازرسی از این کامیون، 494 کیلو تریاک که به صورت حرفه‌ای در قسمت‌های مختلف خودرو جاسازی شده بود کشف شد گفت: در این راستا یک نفر قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر و روانه زندان شد.

حبیبی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا‌کنون، 38 تن و 552 کیلو انواع مواد مخدر در سطح استان فارس کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، با افزایش 7 درصدی روبه‌رو بوده است تصریح کرد: در این راستا 920 دستگاه وسایط نقلیه توقیف و 8 هزار متهم شامل قاچاقچی، حمل‌کننده، توزیع‌کننده، خرده فروش، معتاد، اسکورت و غیره دستگیر شده‌اند.

وی با بیان اینکه در سال جاری در سطح استان فارس، 65 باند مواد مخدر منهدم شده است خاطرنشان کرد: کشف 346 هزار و 714 عدد قرص و همچنین 71 قبضه انواع سلاح غیرمجاز از دیگر نتایج عمکرد پلیس است.تسنیم 

کپی